Pofázunk és végünk

Ride Along

2022.02.05 Bakugan

Kevin Hart hozta a tőle várható szintet, amelyik filmben ő feltűnik, az már rossz film nem lehet. Szerintem zseniális ötlet volt összeállítani Ice-szal, mert tökéletesen kiegészítették egymást. A sztori kicsit sablonos volt, de nyilván nem is az a lé... Több

2017.05.07 mamiéstöti2

Teli találat. Ilyen szereplőpárost a Halálos fegyver filmek óta nem láttam ebben a kategóriában. Van persze sok olyan, ami humorba még ezt is túlszárnyalja, de abba az akció nincs meg eléggé.

2017.09.13 Deku

Rohadtul eltalálták ezt a filmet. A film maga is tökéletes lett de emellett zenei ügyileg is oda tették magukat. Hangulata kiváló, szeretni való és szórakoztató lett. Csak ajánlani tudom.

2019.07.13 Norbert93

Tipikus, klisés amerikai vígjáték kiszámítható és nem éppen komolyan vehető cselekménnyel, ámde a sok filmben látott vicces, béna és a marcona keményfiú ellenpárost olyan hitelesen adja vissza a két színész, hogy a saját szintjén a film kiemelkedik a... Több

2018.12.28 harnas1207

Sajnos a cím pontosan leírta miről szól a film. Pofáztak és végem lett. Egy laza vígjátékot vártam, erre egy szenvedős valami lett. Nevetni kínomba se tudtam.

2019.08.06 Greeta

Brutál jó beszólások vannak benne. Ice Cube az egyik kedvencem itt is ő viszi a prímet.

2016.08.02 VFTS

A szokásos sztori: két ember nem kedveli egymást, de együtt kell működniük. A sztori könnyen kitalálható, de a poénok kárpótolnak minket és a tipikus amerikai akció jelenetekből sincs hiány.

2018.03.24 NFG

Na ez a film tényleg nagyon szórakoztató! A két karakter zseniálisan működik együtt! Kevin Hart-nál nem is találhattak volna jobban a filmbe passzoló színészt!

2016.02.17 Rayman102

Az értékelés nagyjából korrektnek találom. Vicces azaz jók a poénok, e mellett izgalmas és szórakoztató. Szerintem megfelel egy vígjátéknak, de nem a legjobb amit láttam.

2015.05.12 hejnekem

Ez egy egyszerű vígjáték, amiben a szereplők hozzák azt amit kell, nem egy bonyolított valami, de a film butaságát jóváteszi az, hogy sok vicces rész van benne, Kevin Hart meg egy szerethető, nagy szájú figura, így bőven van miért megnézni.

2017.05.24 Sem Rorrey

Nekem annyira nem jön be Kevin Hart stílusa, de ez a filme tetszett, és Ice Cube is fergetegesen jó. Szórakoztató, izgalmas, ennyi, ami nekem kell.

2018.03.25 NRD

A filmfajták közül a legjobb párosítás. Az akció és a humor tökéletes keverése. Kevin Hart szerencsétlensége olyan jól van kivitelezve, hogy nincs eltúlozva.

2015.08.16 Aranyhal

Jonak és viccesnek mondható vígjáték karakteres színészekkel , igényes rendezéssel. Végig szórakoztató és lekötött . Nem unatkoztam rajta. Érdemes megnezni.

2015.06.09 Skarsh

A Ride Along egy kellemes meglepetés volt számomra. Nem sok mindent hallottam róla és úgy ültem be rá. Vicces volt, működik a Kevin Hart és Ice Cube páros. Az alaptörténet sablonossága megbocsátható, mert összességében egy nagyon szórakoztató filmről van szó.