Pofázunk és végünk

Ride Along

2015.06.16 Miss Rika

Tökéletes ha kikapcsolódásra vágysz és nem akarsz holmi kacifántos nyakatekert sztorit nézni. Ez egy egyszerű de nagyszerű vígjáték amin sokat lehet nevetni és szórakozni.

2015.10.27 krysn95

Nem lett különösebbe emlékezetes, de elfér az évi repertoárban. Ha nem dobod le a láncot se Ice Cube-tól, se Kevin Hart-tól, akkor neki lehet futni. Év elején jöhet a 2. rész

2015.06.05 era93

Ice Cube és Kevin Hart is bitang nagy kedvenc színészem és ebben a filmben ketten együtt oltári jó vígjátékot toltak elénk. Szívesen megnézném még egyszer bármikor és szívesen ajánlom bárkinek aki imádja a vígjátékokat.

2015.01.29 nikiszalanics

Sokkal jobbra számítottam, nekem sokszor erőltetettek voltak a poénok. Kevin Hart egy kicsit idegesítő volt.

2015.10.20 J.Fatime

Én sokkal rosszabbra számítottam, de nem volt ez olyan rossz,sőt egyszer-kétszer még el is nevettem magam. Nem azt mondom, hogy egy nagy alkotás, de egyszer azért meglehet nézni.Mondjuk az összes jó poént már lelőtték a trailerben a film többi részében semmi extra.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Ez a vígjáték véleményem szerint meglehetősen gyengére sikerült. Laposak a poénok és a szereplők alakítása sem győzött meg igazán. Csalódás volt a film.

2015.08.26 csongi888

Nagyon jó film! A törpe pattogó figura pont olyan karakter mint egyik ismerősöm, higgyétek el nagyon idegesítő a valóságban, de itt azért jókat nevettem rajta..

2016.07.31 Fanni11

Egy Kevin Hart film amit imadtam akcioval es sok poennal bar a story mar kicsit elcsepet de birtam!!!

2019.12.29 P

Hart és Ice Cube remek párost alkot ebben a filmben. A karakterek jól ki lettek találva, a színészek jól hozták a szerepeket, bár Omaré kicsit kidolgozatlan és olyan semmilyenre sikerült. A poénok jók, és sokat nevettem, főleg Harton.

2015.03.09 zsfarkas

Sok újat nem hozott. Megszokott poénok, semmi egyediség. Még egyszer biztos nem nézem meg.

2015.12.10 Bius

Egyszerű fekete vígjáték.A szokásos béna zsaru páros a téma akik a film elején nem kedvelik egymást de persze a film vége előre kiszámítható.Nemvolt olyan rossz,de néhol kezdtem félre tekingetni mert nem történt semmi.

2015.10.05 Bimbi

Kevin Harttól és Ice Cube-tól ezt vártam, nem okozott csalódást. Belevaló, szókimondó, kemény vígjáték tényleg jó poénokkal. Pörgős, cselekményes, kategóriájában átlag feletti.

2015.02.10 totli

Elég nagyot nevettünk rajta moziban, bár másodszori nézésre nem biztos, hogy sikerülne. Szórakoztató, pörgős mozi, egy nézésére ideális.

2015.01.26 csucsi0411

Nagyon vicces volt és jól megvan csinálva