Pofázunk és végünk

Ride Along

2020.12.06 freeman

Király film.

2020.11.21 Karoly Kiss

Két jó színész, egy rossz film

A második rész sokkal jobb volt. A színészek sem játszották jól a szerepüket. Gagyi történet, a poénok se valami maradandót, meg szexelnek benne. A legrosszabb film a Universaltól, a párbeszédek se nevettetnek meg. Meg a káromkodás viccesen is hiányzik ebből a filmből. A többi filmben, aminek hasonló a sztorija, van vicces csúnya beszéd. Rossz kezdés, jobb folytatás. A benne történt események nem hoztak semmi újat. Nem ajánlom.

2016.06.14 quentin

Nekem tetszik ez a fajta rendőr vígjáték, bár ennek a hőskora is jóval mögöttünk van már. Ettől függetlenül ez a változat is vicces volt, élvezhető, egy kis könnyű szórakozásnak pont megfelel.

2015.03.30 jégvirág

Egyszernézős, kicsit gagyi. Vannak benne vicces részek, de összességében nem nagy szám. Ice Cube és Kevin Hart párosa menti a filmet, de nem sokkal léc felett.

2015.01.27 Márk

Hatalmas vígjáték, nekem abszolút bejött a humora!!

2018.11.26 Asmon

Unalmas

Kiszámítható történ, egysíkú karakterek, lapos poénok.

2019.10.13 Charvi30

Elég sablonos a film, jól bejáratott poénokat nyomat folyamatosan, persze egy újszülöttnek minden vicc új, de engem kifejezetten zavart, hogy nem tudnak semmi újjal előállni, és még mindig ezeket a kifáradt poénokat kell erőltetni.

2018.11.26 Feketepöröly17

Tiszta poén ????

Szerintem a film izgalmas olykor olykor kiszámítható de a két páros egyszerűen zseniális és humoros vannak lapos viccek de azon kívül a film hozta a vartat én azóta egy párszor megnéztem aki még nem nézte meg az tegye még egyszer mindenképp érdemes

2014.12.14 Penge

Nem volt olyan rossz, kis egyszerű vígjáték, ha valaki szereti ezt a stílust, az el fog tudni szórakozni rajta. Persze nem az évtized legfergetegesebb vígjátéka, de nem is nézhetetlen.