Bukós szakasz

CHIPS

2022.03.29 Dinácska

Közepes szórakozás valamire való újdonságok nélkül. Tudjuk, és már sokadszor belefutunk, nincs nagyon új a nap alatt. És már poén sincs, amit ne sütöttek volna el már tucatszor. Ami kicsit felüdülés, kevésbé ismert sztárokat látni öröm, mert nekik talán jobban elhisszük, amit látunk.

2017.08.29 dulkap

Jópofa kis baromkodás látványos és pörgős akciókkal. Nem egy világmegváltó vígjáték és klasszikus sem válik belőle soha, de szórakoztató kikapcsolódás tud lenni egy szerethető párossal a főszerepben.

2018.02.15 Deku

Volt benne egy két helyen gyengébb pillanat, de annyira jó volt a sztori, hogy ez hamar feledhető is. Számomra ez a film igazán pörgős és eseménydús volt. Amint belelép, az ember ebbe a világba magával ragadja és nem ereszti a film végéig.

2017.09.23 HercegPeter

Az a baj az ilyen filmekkel, hogy van benne 1-2 jó poén és azzal akarják eladni az egész filmet. A két főszereplőről megtudunk pár dolgot és végig ez akar lenni a humorforrás. Van benne néhány jobb akciójelenet, de túl laza a film, semmi csavar, vagy fordulat. Bőven kimeríti az "egyszernézős" film fogalmát.

2017.06.29 Orosz István

Nekem egyébként tetszett, jó volt a sztori, én örülnék egy második résznek is. Volt benne akció humor, a karakterek is nagyon jók voltak. A színész gárdát is nagyon eltalálták. Meglepően szórakoztató.

2017.06.29 HE7EDIK

A csajok hajnalig-hoz képest zseniális alkotás. Az mégis jobban áll....no comment. Pedig szerintem kimondottan nem rossz, jó poénokkal, vígjátékhoz képest egész sok és igényes akciókkal tarkítva. Jó kocsik, jó verdák, jó csajok és a két főszereplőre ... Több

2018.12.05 harnas1207 Nézhetetlen

Gyenge volt nagyon. Poént nyomokban tartalmazott, de egyéb irritáló jelenetet annál többet. Ennél sokkal többet vártam tőle.

2017.04.04 MMcFly2015

Annak ellenére, hogy egy lazább vígjátékra vágytam, nem sok poén jött át. Néhol akadnak jó párbeszédek, de a műfajt nézve kevés. Michael Pena és a látványos - időnként vicces - motoros üldözések feldobják a filmet, ami miatt kevésbé lehet szidni. De ... Több

2017.06.29 Milanman

Az év eddigi legrosszabb filmje. Minden szempontból. Hajszál választja el a nézhetetlentől. Megkockáztatom, hogy az elmúlt cca. 10 év top 10 legrosszabb filmjeinek listájára is felférne.

2017.04.08 cinderella

Tegnap néztem meg az itt kapott jeggyel (ezúton is köszönöm). Igaz voltak benne laposabb poénok is, de pont azt kaptam, amire be akartam ülni, egy könnyebb, laza, szórakoztató filmet. Egyedül a 12-es korhatáros besorolást nem értettem, mert volt benne minden, ami indokolná a 16-osat.

2017.05.30 VK

Túlságosan komolytalan film gyenge poénokkal. A színészek alakítása sem győzött meg. Felejthető, gyenge film. Csalódás volt, nem nézném újra. Moziban rossz választás volt.

2018.03.14 Onódi Zoltán

Ismét egy rendőrös akció vígjáték. Jó kis akciók, jó poénok.

2019.03.03 FGyula

Szórakoztató

A film nem egy elgondolkodtató, de szerintem nézhető.

2017.03.27 justynaw

Nem teljesen győzött meg a film, de Shepard és Pena igen jól áll egymásnak. Nagyon jól működik köztük a dolog, már a páros miatt (és persze az ebből adódó humor) érdemes megnézni, ha egy könnyed kikapcsolódásra vágysz.