2 kaliber

2 Guns

2024.04.23 Krisz

Sokkal többet ígért a főszereplő páros. Még a történet sem olyan rossz, de szinte semmi emlékezetes nem történik ebben a filmben.

Wahlberg, Washington... Elkezdik kissé lassabb tempóban, és gázt adnak.....pénz, pénz, pénz....humor és akció... Mind a ketten szuper színészek és itt alkalmuk van ezt be is mutatni!!! Erősen ajánlott kategória!!!

2017.05.05 mamiéstöti2

Az egyik legjobb akcióvígjáték az elmúlt évekből, főleg azért mert nagyon jól elhelyezi a stílusok között a történet egészét és intelligens humort használ.

2017.08.17 Deku

Denzel Washington és Mark Wahlberg nagyon jól működött együtt. Azonnal megkedveltem. Egész jó filmnek tűnt első ránézésre, egy szépen összetákolt történettel egész jól alakító karakterekkel és kellemes hangulattal.

2018.09.22 dailyfilmsan

Akciódús volt, eseményekben gazdag és jó a szövege. Maga az alapötlet nagyon bejött. Csűrte csavarta a sztorit a film és jól jött ki. Nem nagyon kötnék bele ebbe a filmbe jók voltak a színészek és nem éreztem túlzásnak az effekteketsem 1-2 kivétellel de ez még belefér.

2018.08.14 erahurka

Laza buddy akciófilm a kicsit már túl öreg Denzel Washingtonnal és a fénykorát élő Mark Wahlberggel.

2021.01.22 elekm90

Nagyon jól visszaadta a 90-es évek buddy movie hangulatát, a Washington-Wahlberg párost jó volt nézni, főleg Mark Wahlberg idióta karaktere tetszett. A sztorival már több problémám volt, egy ilyen filmhez indokolatlanul sok a csavar benne, alig van benne karakter, aki valóban az, akinek látszik.

2015.05.06 hsanya182

Szinészi játékok hatalamasak. Denzel Washington és Mark Wahlberg csodálatos páros. Humoros és fordulatos történések vannak benne. A pénz kapja a legfőbb szerepet, amit mindenki megpróbál megszerezni :) Szuper kis kikapcsolódás a film! Kötelező akció-vígjáték!! Ajánlom, többször is :)

2016.08.06 babsy88

Mark Wahlberg egyik gyöngébb filmje, de azért nem kutyának való. Vicces, izgalmas, de azért csak nem az igazi.

2016.05.02 D. Shaday

Üdítő film volt, jókat nevettem rajta. Kicsit nehezen akart elindulni a lényegi történet, de a a két főszereplő jól ellensúlyozta a hibákat. Manapság ritkák a kilencvenes éveket idéző akció-vígjátékok, ezért pláne jó volt egy ilyen jellegű alkotást látni.

2022.02.17 Képkockák

A 2010-es évek egyik legjobb akciófilmje lett, melyben megkapjuk a két (mondhatni) régi motorost és a szórakoztató történetet is, amit kellő mennyiségű akcióval fűszereztek. Elsőre mindenképp élvezetes lesz, és kicsit az Orvlövészre (2007) emlékeztet, amiben Wahlberg szintén főszereplő volt.

2020.12.30 uniterra

Akció/vígjáték/babazsúr sok-sok poénnal. Egyszer volt, hol nem volt, Mexikón innen és túl két vicces bácsi combon lövi egymást, aztán besétálnak kávézni és fánkot enni. Ja, közben irtó nagyot poénkodnak, ahogy agyonlőnek mindenféle macskajancsit. Ked... Több

2017.01.13 Gigi

Nagyon jól szórakoztam ezen a filmen. Kis izgalom, pörgés, humor. Érdemes megnézni.

2019.01.14 szabomarc

Nekem nagyon tetszett ez a film, vicces, akciódús, pörög, izgalmas, végig lekötötte a figyelmemet, és nem foglalkoztam mással közben. Ajánlom a filmet mindenkinek!