2 kaliber

2 Guns

2015.09.04 Quinlan

Nem túl rossz, ámbár nem is túl jó film. Amolyan egyszerű sztori, amit már több filmnél megszokhattunk keverve 1-2 jó poénnal. Azonban nem lett korszakalkotó a kategóriájában. Egyszer nézhető.

2020.04.08 arctoslion

Tuti film

Véleményem szerint nem lehet az ég világon semmibe belekötni a filmmel kapcsolatban. Ütős poénok, amikor kell, vicces poénok. Éppen ezért egyszerre megvan az izgalom, a szórakoztatás és természetesen így tehát vicces is, akkor, amikor szükség van rá. Denzel Washington is, és Mark Wahlberg is tökéletesen eltalált ezekre a szerepekre. Nagyon jól beleillenek a filmbe a csavarok, nagyon jók az üldözéses jelenetek, és így jó a vége, ahogy megcsinálták. A film maga laza, de pörgös. Nekem nagyon bejött. Nálam 10/10

2016.07.31 byebyepuppy

Nem rossz kis akció film! Még némileg csavaros is volt, egyszer lazán meglehet nézni. A szereplőket kifejezetten kedveltem végig (amúgy sem utolsó rangú színészekről beszélünk szerintem) az operatőr itt-ott bénázott szerintem, sokszor az üldözős scene-ek követhetetlenek voltak.

2015.02.09 kamivagyok

Elég gyenguszra sikeredett, valljuk be.. A színészi játékba nem tudok belekötni, de más nagyon nem fogott meg.

2015.01.25 viraag

Jó szereposztás, azonban a történet néha kicsit zavaros. Ennek ellenére a színészi játékba nem lehet belekötni és egy percig sem untam.

2015.03.09 laszkov2

Szerintem is korrekt egy film! Jók a poénok, főleg Wahlberg karaktere tetszik, hatalmas figura! Jó páros, megvan a kapcsolat, jó akciók, jó sztori, laza humor, mi kell még egy esti mozihoz? Hát sör és popcorn és senki nem fog csalódni!

2015.03.16 Joachim

Nem volt rossz film, de nem mondanám valami nagy akciófilmnek. Inkább olyan kevés akció, több történet és 2 jó színész. Egyszer azért érdemes megnézni.

2015.02.17 borka91

Jajj jajj már megint egy Tégla-szerű film! Mindenki mindenhova beépül, mindenki átveri a másikat, majd jól átverik őt is... Humoros, nézhető, de csak egyszer... Denzel Washington ebben a filmben is szuper!

2015.06.23 ovejuna

Baltasar Kormákur remek érzékkel ábrázolja az alvilági összefonódásokat, azt, hogy mennyire nem egyértelmű, hogy ki a jófiú és ki a rossz. Denzel Washington és Mark Wahlberg kimondottan jó párost alkotnak, remélem lesz még alkalmunk kettőjüket együtt viszontlátni a filmvásznon.

2015.11.01 Bady

Bár kritikusok nem fogadták kitörő lelkesedéssel Baltasar Kormákur legújabb filmjét, én személy szerint azt remélem, hogy lesz még lehetősége jobbat letenni az asztalra. Bár szinte biztos, hogy nem ez lesz a rendező legemlékezetesebb filmje, attól mé... Több

Váratlan fordulatok tárháza, ütős szövegek. Nem vittek túlzásba semmit, pont annyi az akció és a humor amennyinek lennie kell.

2018.07.06 migoras

Jó kis hollywoodi akció-krimi, tele poénokkal, akcióval és velős beszólásokkal. Egyszóval minden megvan a filmben, amit elvárhatunk. Baltasar Kormákur megint jó munkát végzett, sikeréhez kétségtelenül hozzájárult az is, hogy ekkora sztárokkal dolgozh... Több