2 kaliber

2 Guns

2016.04.20 gazsika1978

Denzel Washington nagyon nagy kedvencem, ebben a filmben is kitűnően játszik, de Mark Wahlberg is hozza a tőle elvárhatót. Valahogy a poénok nem ütnek akkorát, mint várnánk, de nekem tetszett, aki szereti az akció-vígjátékokat annak biztos, hogy tetszeni fog.

2016.10.24 jencike1985

Szuper jó karakterek, színészek vannak a filmben. Megyünk a pénz után mi is mint a történet mert nagyon követhető sztori. Poénos mégis akció dús! Kötelező Akció film mindenkinek.

2016.01.06 kissjanos21

A gond ezzel a filmmel az, hogy nincs benne semmi olyan, amit ne láttunk volna más filmekben. Valahogy a poénok sem ütnek akkorát, mint várnánk. Mindenesetre egyszer meg lehet nézni, de nem egy maradandó élmény. Amúgy nagy kedvencem mindkét színész de ezt a filmet kár volt bevállalniuk.

2016.02.17 Rayman102

Nem rossz akciófilm. A színészeket szeretem úgyhogy így a film is jobban tetszett. Mark Wahlberg az egyik kedvencem, jól alakított ebben a filmben is.Humoros, izgalmas.

2015.06.05 superxaba

Tipikus rendőrmúvi, ahol a butyuta rendőr belebotlik az okosba, ahol két olyan figura játsza a főszerepet, amelyikre bármikor rendőrruhát lehetne húzni a valóságban is. Tetszett!

2016.09.28 Zoe091

Először azt hittem nem fog tetszeni a film, mert összerakták ezt a két színészt, de aztán kellemeset csalódtam. Jól összehozták ezt a filmet. Van benne akció bőven, plusz még vicces is.

2015.11.02 sztankobazsi

Jó kis film, néha picit erőltetett poénokkal, de amúgy rendben van. Denzel Washington kitűnően játszik, de Mark Wahlberg is felnő hozzá. Nekem tetszett, aki szereti az akció-vígjátékokat annak tetszeni fog.

2015.08.23 fagitta

Nagyon tetszett a film, a két főszereplő felettébb összehangolt alakítást produkál. Jók a jelenetek, pörgős, izgalmas, vicces és nagyon jó a dramaturgia. Ajánlanám mindenkinek !

2015.06.16 cunci

Az alapfelállás bődületesen egyszerű, két ellenkező fickó kényszerül arra, hogy együttesen húzzák ki magukat a csávából, viszont a sztori egy idő után kissé összekuszálódik a sok nyakatekert fordulattól. Ez azonban egyáltalán nem válik zavaróvá, mive... Több

2015.10.30 krysn95

Rendben van. Működik a duo, kerek a sztori, jók a dialógok. Lassan újra is kéne már nézni. Nem egy újító darab, de még mindig az egyre gyatrább buddy filmek átlaga felett teljesít.

2015.06.29 macikutya

Nekem kifejezetten tetszett, jók a karakterek, kiválóak a színészek, ahhoz képest, hogy akciófilm van egyfajta laza, könnyed hangulata. A csavarok jók voltak, valamint a végén a lövöldözéses akciójelenetek is és örültem, hogy a végére, egymásra talált a két főszereplő.

2015.06.30 bigi

Ez a film nem hoz semmi újítást sem az akciófilmek, sem a buddy mozik tárházába mégis működik és elszórakoztat méghozzá két ok miatt. Ezt a két okot pedig úgy hívják, hogy Denzel Washington és Mark Wahlberg.

2017.01.04 vesztingerkitti

Denzel Washington és Mark Wahlberg miatt mindenképp érdemes megnézni a filmet mert ők adják a színvonalát. Nagyon izgalmas és látványos, nagyszerű a dramaturgia és a színészi játék, érdemes többször is megnézni mert mindig tartogat újat :-)

2015.05.19 Sz.N.K.N

2 remek színész és a sztori se rossz , sőt akcióból is kapunk, bár ezek tempója változó színvonalú, helyenként kissé fapados, de mégis élvezhető a film. Nagy pozitívuma az alkotásnak, hogy a CIA drog szállítási ténykedései nyíltan meg vannak említve,... Több