Drágán add az életed!

Die Hard

2024.04.11 Miska bácsi

Akármennyire is kultfilm meg az egyik legjobb akciófilm valaha a nagy listák szerint, én vagy kétszer láttam eddig, és elég is volt. Biztos mert egy generációval később születtem, de nekem egy korrekt popcorn-akciófilm. De annak nagyon korrekt.

2022.06.30 BRANTON

a nap véleménye

Jippiáájééé, s*ggfej!

John McTiernan két év alatt két olyan klasszikust álmodott vászonra, amelyek örökérvényűek. 1987-ben a Ragadozó volt az első klasszikusa, a második pedig a Die Hard első része, amely magyarul a Drágán add az életed! címet viseli. Bruce Willis talán l... Teljes kritika

2015.04.18 Yosihiro

Minden idők legjobb akciófilmje közé sorolom. Ez az alkotás bővelkedik akcióban, látványban és izgalomban. Aki esetleg még nem látta feltétlenül nézze meg. Ugyan az egyik kedvenc férfi szinészem játszik benne, de ettől függetlünk a film főszerepét mi... Több

2019.06.15 Ms. Akárki

Kedvenc Bruce Willis-es filmem eddig. Műfajteremtő volt szerintem az akciófilmek világában akkoriban. Sok beszólás és mozzanat van a filmben ami megadja a tipikus sajátságos hangulatát és sodró lendületét a filmnek. Mindenképpen többször nézős.

2016.06.14 Thibo84

Az örök klasszikus.

2017.07.10 Deku

Vérbeli akciófilm és vérbeli Bruce Willis film. A látványból nincs hiány ez szent igaz és e mellé még humoros is tud lenni. A történet nem a legbonyolultabb de ez nem ront a film értékén.

2019.03.08 Norbert93

Minden értelemben klasszikus, ünnepi akciófim. Méltán említhetem a legjobb és legigényesebb akciófilmek egyikének.

a Die Hard filmek kezdő epizódja,és szerintem egyben a legjobb rész is.Valahogy a többi már kissé hiteltelen.Persze willis itt is nyakig véres,és egyedül száll szembe az egész bűnbandával...De ennek ellenére jó kis akcióthriller,amihez Alan Rickman gonosz karaktere nagyban hozzájárul.

2018.01.21 mamiéstöti2

Óriási alkotás tele jobbnál jobb akciójelenetekkel. Persze, ha elvonatkoztatunk attól, hogy valaki képes akár a világot is legyőzni egyedül.

2015.06.18 Dodi

Látványos, izgalmas, akciójelenetekben dús film. Bruce Willis alakítás kiváló. A történet nem egy nagy dobás, de így is többször nézhető film!

2019.04.06 MidoD7

Talán csak a zenei világába tudnék belekötni, ha nagyon akarnék, de az nem rontott semmin. Nagyon rendben voltak a karakterek, a színészek tökéletesen hozták a formát, a történet is elég erős volt a maga nemében.

2019.05.15 Di Canio

Méltán híres klasszikus, izgalmas akciófilm, sokszor nézhető.

2018.03.23 hackerjulcsi

Egy közepesen jó film, filmelképzelés ez a számomra. A színészi játéknak és operatőri munkának köszönhetően mégis felhúzza saját magát a 4*-os filmek tömött sorába.

2015.04.26 Bizsu82

Bruce Willis talán legjobb filmje. Akciójelenetekkel, ugyanakkor érzelmekkel is teli film. Látványos, cselekményes , egy percig nem lehet unatkozni rajta, akár többször is nézhető.