Drágán add az életed!

Die Hard

2024.02.09 Schumy1

Gyerekkorom kedvenc akciófilmje, s a mai napig megállja a helyét.

2015.05.25 Enccso

Igazi klasszikus akciófilm, mindent felvonultat ami kötelező a műfajban. Lehet hogy klisés, de engem a mai napig elszórakoztat. Meg hát Bruce Willis :)

2015.06.12 fancsi094

A maga korában remek film volt, de ma már csak annyiról szól, hogy Bruce Willis trikóban és véresen megmenti a világot. Bruce-nak csak ennyi jutott, nem nagyon írtak rá más szerepet, bár nem is rendelkezik világot megváltó színészi képességekkel.

2024.01.03 hátadlegyenelöl

Imádom

Nálam ez a film az a bizonyos léc. Persze az akciófilmek között.

2016.10.24 Manson

Tipikus, klasszikus akciófilm. Bruce Willis hozza a formáját, fekszik neki a szerep, jól alakít. Vannak benne jó poénok annak ellenére hogy egy igazi akciófilm. Végig pörög.

2015.04.19 KeriPeti

Szerintem nem különösebben kell bemutatnom az akció szerelmeseinek ezt a filmet, hisz ez talán egyik legjobb, amit azóta se sikerült überelni, pedig nem épp egy mai darab. Pörgős, vicces, látványos, Bruce Willis pedig természetesen über király!

2016.04.05 Panda

Bruce Willis egyik klasszikusa. A színészt kedvelőknek kötelező film, legalább egyszer látni kell. Fordulatos, izgalmas, nem csalódtam a színész tehetségében. Többször is nézhető.

2015.11.23 Beniko

A jó akciófilm az valahol itt kezdődik. Bruce talán soha nem kap Oscart, de a legjobb akcióhős szerepét azt senki sem veheti el tőle és ezt ennek a filmnek köszönheti.

2015.12.29 sepsiklaudia

kicsit lassan halad a cselekmény de a jelenetek jók

2015.07.08 Bekmeli

Méltán az egyik legjobb akció filmnek tartják. Az akció jeleneteken felül megfogó a sztori és valóban magával ragadó más szempontból is. Egy igazán eseménydús, percig sem unatkozós film.

2015.01.27 sullerb1022

Nem tetszett! Szerintem nem eléggé eredeti! Unalmas!

2016.05.13 Garfbob10

Bruce Willis debütálása a nagy vásznon igazán rendkívülire sikeredett. Remek akció, nem csak a szimpla "megy előre és mészárol mindenkit" sztori van. Hans Gruber pedig egy olyan zseniális fögonosz volt, amit mai napig jó sok film megirigyelne.

2015.09.12 Meeroz21

Meglepően jól sikerült film. Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

2016.02.09 Dniel

Nagyon szeretem a Die Hard filmeket, mert akciódúsak és robbantgatósak. És amelyik filmben ez a kettő megvan az csaj jó lehet. Na jó, ez így ebben a formában nem igaz de ez a film nagyon jól sikerült!