Még drágább az életed

Die Hard 2

2024.02.09 Schumy1

Számomra csalódás volt. Ez a vonal nem jó irányba ment.

2018.01.21 mamiéstöti2

Nekem nem tetszett, jóval gyengébbre sikerült, mint az első rész, tulajdonképpen ugyanaz csak nem olyan találó.

2015.04.18 Yosihiro

A sorozat 2. része kicsit gyengébb lett mint az első ez tény! De a történet nagyon is jó. Van izgalom és akció is. Már számtalanszor láttam de még mindig meg tudom nézni. Szerintem kihagyhatatlan klasszikus :) Üdv Yosihiro

2016.06.14 Thibo84

Az egyben és a kettőben az tetszett, hogy egy-egy adott helyen (felhőkarcoló, reptér) kell rendet csinálnia, és nem egy városon, vagy országon kell átrohannia, esetleg száguldoznia a rossz fiúk után.

2017.07.17 Deku

Bruce Willis még mindig ugyanolyan remekül hozta a figuráját mint az első részben. Kőkemény akciódús film mindenképpen muszáj legalább egyszer látnia mindenkinek.

2022.06.30 BRANTON

Csalódást keltő folytatás

John McTiernan klasszikusa folytatást kapott, amivel jól is jártunk, meg nem is. Renny Harlin rendezte ezt az epizódot, aki egyébként nem rossz rendező, van jó filmje,d e v... Teljes kritika

2021.05.01 stewie_griffin_2005

Szerintem gyengébb az elsőnél és a harmadiknál is, de azért simán nézhető. Egyébként nekem valahogy a harmadik tetszik a legjobban, nem az első.

2019.05.15 Di Canio

Nem olyan jó mint az első, nem tudták azt a szintet hozni, de így is egy jó filmet sikerült összerakni.

2018.03.23 hackerjulcsi

Nagyon jó akciófilm, ezért mindenkinek ajánlom. Szórakoztató, humoros és nagyon kemény! Szerintem igazán érdemes megnézni, mert komolyan mondom: jobb, mint az előző rész.

2018.07.07 oneminute

A történet vezérszála az elsőre üt. A jófiú megment mindenkit, és sosem sérül meg. Hm, kicsit már erőltetett.

2015.11.02 Sodanth

Yippie-kai-yay, motherfucker. John McTiernan magasra tette a mércét az első Die Harddal. A második nem tudta felülmúlni, de hozta az elődje stílusát, hangulatát, ugyanis ez még bőven a legjobb akciómozik közé sorolható, ma ilyenek már sehol nincsene... Több

2015.08.21 Dracule

Nem is nagyon találom a szavakat. Hogyan is lehetne ezt jól és tömören leírni? Pörgős, fantáziadús és csodálatos. Mindent vitt ez a film az én ízlésemmel. Azt hiszem, simán megy rá az 5 csillag.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Ma is időtálló akciófilm. Bruce Willisnek fekszik a szerep, jól alakítja benne az akcióhőst. Magával ragadó, pörgős, izgalmas a cselekménye, folyamatosan zajlanak az események.

2015.03.08 ZiggityZag

Nézhető film, bár sajnos nem sikerült megugrania az első által támasztott követelményeket. Sajnos a sorozat leggyengébb darabja (már ha nem számoljuk a teljesen minősíthetetlen újabb részeket). De ahhoz képest teljesen elfogadható '90-es évekbeli akciófilm a műfaj minden sajátosságával. Egyszer simán nézhető.