Bad boys - Mire jók a rosszfiúk?

Bad Boys

2021.09.29 stewie_griffin_2005

Nem rossz kis film, azonban klasszikusnak nem nevezném. A sztori nem túl erős (maga a rendező egyenesen sz*rnak nevezte), a két színész poénkodása teszi nézhetővé, akik egyébként szinte végig ordibálnak, egy idő után már sok volt, persze este is volt... Több

2018.10.01 thejoker

Nagyon jó kis párost alkot Will Smith és Martin Lawrence. Elképesztően jó akció-vígjátékot hoztak össze. Nagyon jót szórakoztam rajtuk.

2016.05.11 wooderman

A szokásos drogtanyás -rendőrös, lövöldözős akció film.Nem volt benne semmi ujdonság. Unalmas tömeg film, nem sok értelme volt végig szenvedni. Csak akkor nézd meg, ha nagyon unatkozol.

2015.06.08 Tomi

Rengetegszer láttam már ezt a filmet és még mindig jól működik a kettejük párosa, ahogy a film is. Poénok jók akció van. A karekterek jól kivannak dolgozva tényleg elhiszi az ember hogy ők ketten nem csak társak de barátok is

2015.06.22 kovi23

Nagyon jó film. Az akciók pörgősek, van autós üldözés, lövöldözés és pár bunyó. A színészi játék nagyon jó. Martin Lawrence és Will Smith párosa nagyon ütős, még a vérre menő lövöldözések közben is oltják egymást, jól alakítanak.

2016.07.25 N.Béla

Zseniális vígjáték megfelelő mennyiségű akcióval és szerelmi szállal. Egyedi szereplők, színészek. will Smith is nagyot alakít a filmben. Oyan poénok vannak a filmben amik azért maradandóak filmtörténet ügyileg. Sokan próbálták utánozni ennek a filmnek a sikerét, de majdnem mindig elbuktak.

2015.06.18 nikiszalanics

A film szerintem nagyon jó. Tele volt jó poénokkal, no meg a jó akció jelenetek sem hiányoztak belőle. Kedvenc mondat: "Szeretnénk kölcsönkérni egy kis kokaint, ha van itthon".

2015.06.29 macikutya

Ez egy megunhatatlan kedvenc, már csak azért is mert imádom Martin Lawrence filmjeit. Végig volt min izgulni, volt min derülni. Lövöldözések és autós üldözésekben nem volt hiány. Ez egy igazán jól sikerült akciófilm amit csak dicsérni tudok.

2015.06.01 *tünde

Nagyon jó film, tele nagyon jó poénokkal, amik felejthetetlenek. Mindenkinek ajánlom, tökéletes kikapcsolódás :)

2015.06.30 bigi

Nagyon jó kis film ez, semmi olyan nincs benne amit ki lehetne emelni negatívumaként, mert a sztori jó, sodró lendületű, a két főszereplő nagyon illik a szerephez.Nagyon jó rész, mikor Will Smith hazamegy, és meglátja hogy a nő kutyája szedi szét a l... Több

2015.06.03 miska1967

Ajánlom mindenkinek, aki szereti az akciófilmeket. Gyors, pörgős cselekmény két remekül eltalált főszereplővel, aranyköpések sorozatával tűzdelve. A szereplők szerintem jól alakítanak. Smith és Lawrence amolyan buddy movie stílusban osztja egymást a film teljes hosszában, jókat lehet rajtuk mulatni.

2015.08.16 Corazon.Donq

Jól összerakott film. Nem is véletlen az értékelés sem hisz tényleg nagyon szórakoztató és izgalmas. Látványban is kiváló, úgyhogy szerettem. Teljesen rendben van, ajánlom )

2015.06.17 AESB

Nem szeretem az akció filmeket, de ez a film, valamiért elnyerte a tetszésemet. Pörgős, izgalmas, humoros. Nagyon tetszettek benne a párbeszédek, a karakterek kiválóak, a színészek alakítása nagyszerű, Will Smith pedig tökéleteset alakít!

2015.05.29 *bella

Nagyon jó film, tele nagyon jó poénokkal, amik felejthetetlenek. Martin Lawrence és Will Smith jó kis párosítás. Mindenkinek ajánlom, tökéletes kikapcsolódás!