John Wick: 2. felvonás

John Wick: Chapter 2

Movieaddicts.hu
2017/02/23

JOHN WICK: 2. FELVONÁS
Hosszabb, nagyobb lélegzetű, több és változatosabb akcióval, normális befejezéssel, de felvezetve egy esetleges folytatást. Egyszerűen, sallangmenetesen, durván és véresen, ahogy egy R kategóriás filmnek kell. Még több ilyet kérünk! Így kell jó második rész készíteni. Több

Revizoronline.com
2017/02/23

Az akcióműfaj hívei örülhetnek, a John Wick: 2. felvonás nem hogy nem kínos, kifejezetten szórakoztató darab. Több

Vox.hu

Értékelés: 7.5/10
Sajnos nem is sikerült elkerülni egy-két üresjáratot, de amikor John Wick végre beindul, az bőven kárpótol mindenért. Keanu Reeves pedig örülhet, hogy a Mátrix után sikerült találnia egy újabb sikerfranchise-t, amelynek főszerepében nem kell sokat beszélnie, elég, ha lekapja mind a tíz körméről a gazokat, mi pedig imádjuk ezért. Több

Vox.hu

Smoking Barrels

JOHN WICK: 2. FELVONÁS
Azaz kivételesen egy egészen lenyűgöző és remek folytatással van dolgunk, de a fárasztó gengszter-huzavona során lehet, hogy érezzük majd, csodákra azért John Wick sem képes. Több

24.hu
2017/03/09

A John Wick 2 instant klasszikus akciómozi lesz
A John Wick: 2. felvonás fegyelmezett lezserséggel veszi elő azt, ami az első filmben jól működött, és megküldi még egyszer annyival, de sokkal rutinosabban. Nem veszi komolyan, nem gondolja magát túl, nem mutat újat, csupán többet, intenzívebben. Menő, tökös neo-noir, eposzi magaslatokba törő akciófilm, amit a műfaj kedvelőinek kötelező legalább egyszer megnézni. Több

Supernatural Movies
2017/04/25

JOHN WICK: 2. FELVONÁS
A John Wick második felvonása kinyújtotta kezeit Chad Stahelski felé, a tenyerében pedig egy kék és egy piros kapszula. Ő ezúttal helytelenül választott, de a harmadik rész még simán megállíthatja az egyensúlyvesztést, és rendezheti az egyenletet. Az állás 1:1. Na, most mit lépsz, John? Több

Filmflash
2018/06/20

John Wick 2 - Reeves újra megismétli előző sikerét
Kicsit hiányérzetünk támad John Wick karakterének alaposabb megismerését illetően is, hiszen bár Reeeves többször is könnyes szemmel bámulja meghalt feleségének a fényképét, valójában ennél közelebb nem kerülünk természetének, múltjának és gyengeségeinek megfejtéséhez. Mégis valahogy működik az egész, elfogadjuk, hogy ez egy ilyen pali, vagyis szótlan, kőkemény, vérprofi és szó szerint mindenkit képes eltenni az útból. A filmet elsősorban akciómániásoknak és adrenalinfüggőknek ajánljuk, nem fognak csalódni. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!