Con Air - A fegyencjárat

Con Air

2024.02.20 Schumy1

Szerethető lenne, de nem az. A végén lévő túlzott giccs már sok, itt sok.

2016.08.05 mamiéstöti2

Zseniális rendezés izgalmas és egyben szívszorító történet. Nicolas Cage egyik legjobb filmje, mindenkinek ajánlani tudom.

Kellemes,nézhető film,de nem esem túlzásba,nem a szívem csücske. Nicolas Cage ,de főleg John Malkovich alakítása hiteles.Nincs panasz,akció van dögivel,de a vége már kicsit nyugdíjastempó.

2016.09.02 Thibo84

Egy igen üdítő akció-vígjáték. Számomra Cage filmjei közül, ez number 1. Ütősek a poénok, ahogy kóstolgatják egymást a szereplők, és a történet sem utolsó. Sokszor láttam, de még most is a tv elé szögez.

2017.08.30 Deku

Néha az ilyen filmek is bejönnek. Nem dobott fel úgy igazán de mást sem tett. Elszórakoztat minimális sikerrel de semmi egyéb. Nem marad meg az emlékeimben de nem baj az ennél.

2019.07.25 HE7EDIK

Mai napig látványos akciófilm, egy mindig zseniális Malkovich-al és egy igazi macsó külsejű Cage-el, aki itt még karrierje virágjában volt. Persze a szereposztás parádés, ezért is annyira jó a film, sőt még éles társadalom kritika is van benne. Nevez... Több

2018.12.04 harnas1207

Nicolas Cage a 90'-es évekbe élte a fénykorát, vele ez a film is élvezhető.

2018.11.25 BoBamburg

Klasszikus '90-es évekbeli izzadságszagú akció film, némi humorral. Egyetlen hibája, hogy kicsit túlzásokba estek a film készítői, túl sok mindent zsúfoltak 2 órába, így a végére kissé erejét veszti. Na meg az egész egy A kategóriás színészekkel teletolt B kategóriájú film. Szórakoztatónak szórakoztató, de annyi.

2020.02.25 drg0602

Sok akció, jó színészi teljesítmények, Nicolas Cage és John Malkovich, látványos jó film.

2018.07.08 LionelMessi10

Az egyik legjobb Nicolas Cage film. Brutálisan jól megírt forgatókönyv, remek színészek, izgalmas, folyamatosan fenntartja a minőségi szintet a film. A 90-es évek erős és magas színvonalú filmgyártásában is kivívja magának a toplistákon az előkelő helyet.

2018.05.07 Sólyom.Pocok

'90-es évekbeli akciófilm. Repülő, fegyverek, börtöntöltelékek, sebesség, robbanás... kategóriájában nagyszerű.

2015.04.18 Zsombi

Ilyen volt egy ütős kis akciómozi még az előző évezredben. Remek szereposztás, elég gagyi történet, és némi feszültség, ez volt akkoriban a recept. De persze ne értsük félre egymást, a Con Air nem egy jó film, mégis van benne valami, ami miatt nem tudok rá negatívan gondolni. Ez már csak talán a nosztalgia.

2021.07.17 sikitozeller

Ez a film nem más, mint akciójelenetek paródiája két órán át csömörig. A végére egy baromi giccses családi jelenet garantálja a hasmenést. Legalább öt filmre való akció, levegővétel nélkül. Most fél évig látni se akarok ilyet. Mintha 40 töltött káposztát ettem volna meg.

2016.02.09 Sziszi

A Con Air pontosan az, amit egy hollywoodi blockbustertől vártunk anno, se több, se kevesebb. Laza kis kikapcsolódás, egynek bőven elment.