babsy88   2016. 08. 06.

Talán a leggyengébb rész, nagyon kár volt leforgatni, egyszer is nehezen nézi végig az ember.

Norbi   2018. 07. 26.

Nem tudott felülkerekedni az első rész okozta örömmel, de ismét megmutatta Jason Statham, hogy neki való ez a szerep. Egyszerűen nem tudnék jobb színészt erre a szerepre .

NFG   2018. 03. 24.

Remek színész, remek film! Bár az első jobban tetszett, ez is hozta a szintet! Akcióban nem szűkölködik! A karakter pedig elbűvölően laza és szarkasztikus!

Leoni   2016. 04. 25.

Kijelentem teljes Jason Statham rajongóiságom tudatában, hogy ez a film nem jó. Természetesen végig tudtam nézni, mivel arra koncentráltam, hogy mikor láthatom őt, de a történet, a irreális akciójelenetek, és a béna gonosz szereplők mind kilógnak, pont azt rontják el, ami az első filmben még értékelhető volt.

silverkesh   2018. 03. 19.

Nem tudták az első részhez felemelni, de ettől függetlenül nézhető lett.

Amber Valletta
Jason Statham

A filmben szereplő Kate Nauta egyébként modell és énekesnő is, a filmben két dala is elhangzik.

(Mavil)

A filmben több bújtatott reklám is látható, így pl. minden szereplő Nokia telefont használ, Frank hűtőjében pedig Heineken sörök láthatóak.

(Mavil)

Jason Statham magyar hangjàt László Zsolt adta.