Érdekességek: A szállító 2. (2005)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A filmben szereplő Kate Nauta egyébként modell és énekesnő is, a filmben két dala is elhangzik.

(Mavil)

A filmben több bújtatott reklám is látható, így pl. minden szereplő Nokia telefont használ, Frank hűtőjében pedig Heineken sörök láthatóak.

(Mavil)

Jason Statham magyar hangjàt László Zsolt adta.

Kb. 85 millió amerikai dollár bevételt eredményezett A szàllító 2.

A film 32 millió amerikai dollárból jött létre.

A filmet az operatőr Michael Stone emlékének ajánlották, aki tragikus körülmények között, egy autóbalesetben vesztette életét 2005. július 29-én.

A film eredetileg R-korhatár besorolású lett volna, azonban a készítők ragaszkodtak a PG-13-as besoroláshoz, hogy szélesebb réteget tudjanak megszólítani.

A 2002-es A szállító után közel sem volt biztos, hogy a filmhez folytatás fog készülni. A második rész a film magas DVD-bevételei miatt készülhetett el.

Frank a filmben egy Audi A8L W12-est vezet (a W12 motort jelöli).

A filmben csak Nokia telefonok láthatóak.