A szállító 2.

Transporter 2

2024.01.10 Harper

Frank Martin legjobb akciójelenetei

Louis Leterrier filmje, a második Szállító epizód a franchise legjobbja, és személyes kedvencem. Ez a leggyorsabb epizód, a legjobb üldözések, legjobb bunyók és legjobb akciók epizódja. Frank Martin (Jason Statham) egy rábízott kisfiúért száll harcba Audijával és szokásos eleganciájával. Stílusa most is száraz (mint a legjobb Martini). Keveset beszél, keveset hibázik, és soha nem győzhető le. Gyors ütéseiben, autójával, gondolkodásában. Statham tökéletes a karakterre, a második rész pedig az egyik legjobb folytatás.

2022.08.10 BRANTON

Frank Martin visszatér!

Corey Yuen kiszállt a rendezői székből, Louis Leterrier egyedül rendezte meg a második részt. Történet és akció szempontjából nincs túl nagy differencia a két epizód között, ugyanez igaz a minőségre is. Azzal, hogy Yuen kiszállt, semmivel sem lett r... Teljes kritika

2016.08.06 babsy88

Talán a leggyengébb rész, nagyon kár volt leforgatni, egyszer is nehezen nézi végig az ember.

2018.07.26 Norbi

Nem tudott felülkerekedni az első rész okozta örömmel, de ismét megmutatta Jason Statham, hogy neki való ez a szerep. Egyszerűen nem tudnék jobb színészt erre a szerepre .

2018.03.24 NFG

Remek színész, remek film! Bár az első jobban tetszett, ez is hozta a szintet! Akcióban nem szűkölködik! A karakter pedig elbűvölően laza és szarkasztikus!

2016.04.25 Leoni

Kijelentem teljes Jason Statham rajongóiságom tudatában, hogy ez a film nem jó. Természetesen végig tudtam nézni, mivel arra koncentráltam, hogy mikor láthatom őt, de a történet, a irreális akciójelenetek, és a béna gonosz szereplők mind kilógnak, pont azt rontják el, ami az első filmben még értékelhető volt.

2018.03.19 silverkesh

Nem tudták az első részhez felemelni, de ettől függetlenül nézhető lett.

2021.10.24 freeman

Király film.

2015.02.01 sharpshuta

Még Angliában láttam ezt a filmet moziban, izgalmas történet, látványos harcmodor, precizitás és elegancia keveréke, már-már lehetetlen megmozdulásokkal.

2015.03.16 anyika

Az első részt ugyan nem múlta felül, de profi alakítást nyújt ebben is Jason. Stathamet egyszerűen nem lehet nem szeretni! Igazi, pörgős akciófilm, bátran merem ajánlani a műfaj kedvelőinek.

2016.03.15 grigoriy1rem

Ez is csak egy olyan folytatás, ami nélkül ugyanolyan jól meglett volna a világ, de hát a pénz beszél... Nem vagyok híve az olyan filmeknek, amik nem azért készülnek, mert a rendező, esetleg a forgatókönyvíró valamit el szeretne mondani, mert ebből m... Több

2015.11.18 Sonny

A szállító 2 egy olcsó, középkategóriás akciófilm, amitől nem kell túl sokat várni, de ha az ember este elcsípi az HBO-n akkor jó eséllyel nem fog tovább kapcsolni. Ez persze nem a legnagyobb erény, amivel egy film bírhat, de hát ilyen mozik is kellenek. Korrekt, közepes.

2014.12.28 KingPin

Azt érzem, hogy Luc Besson nem sokat törhette magát a forgatókönyvön, de aki bírja a rendező-forgatókönyvíró munkáit, az ebben a filmben sem fog csalódni. Statham egy igazi B-kategóriás akcióhős, viszont halál laza arc, és bár a filmjei nem igazán vá... Több