A szállító

The Transporter

2024.01.07 Lone Wolf

A vérprofi franchise teremtő

A szállító véprofi, mindig stílusos, mindig elegáns, mindig tűpontos. Nem lehet autóval utolérni, nem lehet puszta kézzel legyőzni, és nem lehet semmi módon elfogni vagy kocsijától elválasztani. Frank Martin (Jason Statham) nem beszél sokat, de gyengéje azért neki is akad: a csinos kínai lány, akinek segít maffiózó és embercsempész apjával szembeszállni. A végeredmény egy pörgős, autós üldözésekkel és bunyókkal teli akciófilm, mely 2002-ben egy sikeres franchise elindítója lett. Egyértelműen 4 csillagos produkció.

2022.08.05 BRANTON

Transzport Statham módra!

Corey Yuen és Louis Leterrier, 2002-ben rendezték meg a Szállító-trilógia első részét. A 2015-ös ökörséget ide sem számítom. A producer és forgatókönyvíró az a Luc Besson, aki több mint korrekt iparos volt annak idején, de sajnos mára már a középsze... Teljes kritika

2017.12.13 Yosihiro

Igazi Jason S film ami a klasszikusok közé emelte őt. Kiváló akció jelenetek és remek a sztori is csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018.07.19 Norbert93

Az első, az eredeti és egyben az egyetlen nézhető darabja a szériának.

2018.12.06 harnas1207

A maga idejében ez egy jó kis akciófilm volt. Azóta sok idő telt el, megkopott és utólag visszatekintve nincs is benne semmi különleges.

Statham egy túlértékelt,erősen "B" kategóriás színész,aki nem mutat hosszú évek óta semmi újat.Hozza a kötelezőt,és ennyi.Gyenge,unalmas.

2017.07.18 Deku

Számomra nem nem okozott nagy élményt a film. Egyszerű akciófilm amiben nincs hiba ugyan de nem is egy mestermű. Egyszer nézhető és Statham is kiváló volt.

2016.08.06 babsy88

Egy apró új színfolt, aztán a megszokott középkategóriás akció. Egyszer bőven elég volt.

2018.07.09 Norbi

Aki verekedésre, izgalmas történetre vágyik nézze meg. Mint akciófilm tökéletes , de nem maradandó, ezért lett folytatása is ,ha kifogynánk az izgalomból.

2021.04.26 stewie_griffin_2005

Átlagos, amolyan “szürke” akciófilm

Statham jól játszik benne, de valahogy ez a franciás szürke hangulata nem jön be.

2019.02.18 szabomarc

Sok benne az akció, pörgős nagyon a film, ebből kifolyólag végig leköti az ember figyelmét, nem babrál közben mással. Egyszerű a történet, de nem is vár többet az ember, jó lett.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó film, ajánlom mindenkinek. Tele akcióval, jó szereplőkkel.

2018.03.24 NFG

Ez volt az első Jason Statham film amit láttam és azonnal bele is lopta magát a szívembe vele! Nagyon tehetséges színész! Ez a film pedig annyira akciódúsra sikerült! Statham karaktere is megkapóra sikerült!

2016.05.04 D. Shaday

Igazából semmi eredeti nincs benne, még a készülésének idejében sem volt, de abszolút szórakoztató film. Jason Stathamnek jól állt a főszerep.