A szállító

The Transporter

2018.07.07 oneminute

Izgalmas, jó kis fordulatokkal teli film. S nem utolsó sorban sármos a főszereplő :)

2016.04.25 Leoni

Imádom ezt a filmet, rengetegszer láttam, és igen, teljesen elfogult vagyok Jason Statham miatt is. Ez volt az első igazi akcióhős filmje, és ezt lehet érezni rajta, hogy még nem sablonos, vagy ha annak nevezi valaki, akkor itt alakult ki az alap sab... Több

2017.08.28 Plisetsky

Ahhoz képest, hogy 2002-es film, nagyon jól meg van csinálva az egész, a pasas rohadt jól néz ki és nagyon menő, nem mellesleg az akció jelenetek izgalmasak, mozgalmasak, szinte alig lehet követni, mi történik. Szörnyen jó a megvalósítása, szerintem ... Több

2017.01.23 valery

Ez az első és eredeti rész a legjobb! Nagyon tetszett a film. Tele van jó poénnal, humoros jelenettel és váratlan fordulatokkal. Érdemes moziban megnézni mert látványos. Jó a dramaturgia és a színészek alakítása is.

2015.03.24 szafffy

Nagyon férfias és szexi benne a szállító. Szeretem Statham minden filmjét, ez sem kivétel. Pörgős, akciódús, látványos effektekben gazdag akciófilm És a humor sem hiányzik belőle!

2015.06.23 Enccso

Nagy kedvencem ez a film, látványos akciójelenetek, pont elegendő humor, számomra a "Jason Statham stílus" alappillére. Mai napig szórakoztató újra nézni.

2018.08.07 varkonyiildi

Véleményem szerint még jó pár év után is elmondhatjuk, hogy a szállító Jason Statham a legjobban sikerült filmje. Annyira Természetesen és hitelesen alakítja a szállító szerepét mint talán senki más.

2015.06.24 Newyqrk

Az eredeti a legjobb, neki való szereppel :D Jó akció jelenettel és hát mondjuk közepesnél jobb operatőrökkel. Egyetlen baj, hogy ez a film aminak a folytatásait ellehet és el is cseszték valamennyire

2015.06.20 Kellangy

Jó akciófilm, Statham szuper alakításával, minden megvan, ami egy jó filmhez kell, szuper autó, sok verekedős jelenet, nem túl fantáziadús forgatókönyv, de a film mindenképp nézhető.

2015.03.10 zsfarkas

Mindegyik része nagyon látványos, izgalmas, de az első okozott a legnagyobb élményt. Humorral és akcióval teli, a rendezői trükkök egyáltalán nem zavaróak.

2015.09.02 Barthy

Jól összerakott film. Nem is véletlen az értékelés sem hisz tényleg nagyon szórakoztató és izgalmas. Látványban is kiváló, úgyhogy szerettem. Teljesen rendben van, ajánlom

2018.03.19 silverkesh

Statham egyik legjobb filmje, jól hozza a keményfiút, ahogy szokta. :)

2016.04.25 Macko

Sokan dicsérik a filmet. Nekem egy sablonos akció film. Átlagosnak tartom, ami egyszeri nézesre elmegy. De semmi extra. A színészi alakítás és a sztori is sablonos, közepes.

2015.04.30 tomtom

Nulla forgatókönyv, sok akció, szép testű szereplők. De szerintem Stathamben sokkal több van, tudom, hogy ez nyilván sok pénzt jelentett a zsebébe, de akkor is. Semmilyen színészi képességét nem kellett használnia a filmben, és ez erőteljesen megláts... Több