Halálos iramban

The Fast and the Furious

2023.11.14 Gamehun638

Gyengébb eresztés még az első részhez képest is.

2016.05.22 Yosihiro

Igen !!!! Vin D és paul W felejthetetlen alakítása ami mái napig is egy áttörés volt az autósfilmek területén Paul a főhős de Vin D sem marad alul. Ezzel a fuilmmel beírták magukat a filmtörténelembe. Számomra egy igazi klasszikus film :) csak ajánlani tudom :)

2017.07.18 Deku

Ez és a Tokyo Drift a két nagy kedvencem a sorozatból habár elmondható, hogy kivétel nélkül szerettem mindent. Viszont ezeknél még meg volt a versenyzés mámora és az autó tuning. Nálam ez volt a nyerő.

2017.09.21 mamiéstöti2

Sokáig nem foglalkoztam a filmmel, talán már kész volt a 4. rész is, amikor megnéztem mindet, de az első kvartett közül ez visz mindent. Csillagos ötös.

Na ezzel a filmmel ki lehet kergetni a világból!És hallom,és látom,hogy készül,vagy kész van az ezredik része??? :) Rettenetesen gyenge,unalmas! Semmi,de duplán!

2022.06.04 BRANTON

Gyerekkorom egyik kedvence, de lássuk be...

2001-ben bemutatták az immáron kilenc, hamarosan tíz résszel rendelkező, Halálos iramban széria első részét. Emlékszem, Max 7-8 éves lehettem, de már láttam minimum ennyiszer akkortájt. A mai napig szívesen előszedem, újranézem. Sok ember úgy van vele, hogy az autók miatt szereti ezeket a filmeket. Jelentem, én nem. Egy végtelenül buta szériáról van szó, ami hülyének nézi a nézőt, a néző pedig be is kajálja. Itt jön a de! Ami miatt szerettem már gyerekként is, az a műmájerkedés és az adrenalin. Vin Diesel ahogyan néz azzal a nagy bamba tekintetével, az adrenalinpumpáló zenék, minden ami a kétezres évek elejével járt. Egy nagyon kedves emlék, nagyon szeretek vele nosztalgiázni, de így is csak egy átlagos kis akciófilm. Annyi szent, hogy megvan a maga bája.

2019.06.16 Ms. Akárki

Egész jó film. Még nekem is tetszett, pedig a hasonló autós versenyzős filmek nem szoktak tetszeni. De ez inkább akció romkom a szememben és annak tökéletes. Csodaszépek a kocsik és a versenyeket is nagyon jó bemutatják. A zenék pedig nagyon jók.

2018.07.18 Norbert93

Hát igen. Itt még az utcai versenyzésről és a ma már gagyinak ható tuningolásról szólt. Teljesen más volt minden, mint a folytatásokban, ez a film még néhány vagány srácról szólt, akik imádnak gyors kocsikat vezetni. Gyermekkorom egyik meghatározó és azóta is istenített filmje.

2020.02.25 drg0602

Klasszikus és zseniális!

Nagyon imádom ezt a filmet. Vin Diesel és Paul Walker testre szabott szerepeket kaptak, és jó is alakítanak, a mellékszereplők nagyon jók. Imádom az egész film légkörét, verseny, tuning, akció. Brutális jó, egyedi, zseniális és klasszikus alkotás!

2018.11.26 harnas1207

A NFS játék miatt néztem meg, nem vagyok látvány és autó függő. A sztori is elég gyenge, de még így is a sorozat egyik legerősebb része.

2023.09.27 Gyorvik

Nehezen elképzelhető képi világot testesít meg – minden bizonnyal korszakalkotó akciófilmnek tervezték. Azt nem kalkulálták azért bele, hogy az említett zsánernek már a 90-es években kimerültek a tartalékai. Persze számos remake elképzelhető az egyébként is összekuszálódott műfajok között.

2018.06.16 Syracuse

Kapott 3 csillagot, mert gyerekfejjel nagyon sokszor megnéztem és - töredelmesen bevallom - akkor még tetszett is, ahogy a második része is. Ma viszont már nem nézném meg újra, mert félek, hogy lerombolná bennem a maradék pozitív érzést is ezzel a szériával kapcsolatban.

2016.08.02 VFTS

Itt még az autók voltak a főszerepben és hogy a néző megismerhesse ezt a világot. Ha valaki megemlíti Vin Dieselt vagy Paul Walkert tuti ez a film ugrik be mindenkinek és nem véletlen, hiszen remek lett.

2019.01.06 szabomarc

Sokáig nem hozott lázba ez a sorozat, aztán valamiért mégis megnéztem. Szerintem ez a rész toronymagasan a legjobb az egész szériából, nem kell semmi extrára gondolni, nem bonyolult a történet, de izgalmas, néhol szép is. Ajánlani tudom.