Halálos iramban (2001)

The Fast and the Furious

Vélemények: Halálos iramban (2001)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Sokáig nem foglalkoztam a filmmel, talán már kész volt a 4. rész is, amikor megnéztem mindet, de az első kvartett közül ez visz mindent. Csillagos ötös.

Deku   2017. 07. 18.

Ez és a Tokyo Drift a két nagy kedvencem a sorozatból habár elmondható, hogy kivétel nélkül szerettem mindent. Viszont ezeknél még meg volt a versenyzés mámora és az autó tuning. Nálam ez volt a nyerő.

Ms. Akárki   2019. 06. 16.

Egész jó film. Még nekem is tetszett, pedig a hasonló autós versenyzős filmek nem szoktak tetszeni. De ez inkább akció romkom a szememben és annak tökéletes. Csodaszépek a kocsik és a versenyeket is nagyon jó bemutatják. A zenék pedig nagyon jók.

harnas1207   2018. 11. 26.

A NFS játék miatt néztem meg, nem vagyok látvány és autó függő. A sztori is elég gyenge, de még így is a sorozat egyik legerősebb része.

Norbert93   2018. 07. 18.

Hát igen. Itt még az utcai versenyzésről és a ma már gagyinak ható tuningolásról szólt. Teljesen más volt minden, mint a folytatásokban, ez a film még néhány vagány srácról szólt, akik imádnak gyors kocsikat vezetni. Gyermekkorom egyik meghatározó és azóta is istenített filmje.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Igen !!!! Vin D és paul W felejthetetlen alakítása ami mái napig is egy áttörés volt az autósfilmek területén Paul a főhős de Vin D sem marad alul. Ezzel a fuilmmel beírták magukat a filmtörténelembe. Számomra egy igazi klasszikus film :) csak ajánlani tudom :)

dittee   2015. 12. 27.

Kiválò film, egyszerűen minden meg van benne, ami egy jó filmhez kell: akció, izgalom, humor, kocsik, sebesség és két kivàlò színész Vin Diesel és Paul Walker, bár a többiekre sem lehet panasz.

sabnock666   2019. 09. 04.

Na ezzel a filmmel ki lehet kergetni a világból!És hallom,és látom,hogy készül,vagy kész van az ezredik része??? :) Rettenetesen gyenge,unalmas! Semmi,de duplán!

VFTS   2016. 08. 02.

Itt még az autók voltak a főszerepben és hogy a néző megismerhesse ezt a világot. Ha valaki megemlíti Vin Dieselt vagy Paul Walkert tuti ez a film ugrik be mindenkinek és nem véletlen, hiszen remek lett.

szabomarc   2019. 01. 06.

Sokáig nem hozott lázba ez a sorozat, aztán valamiért mégis megnéztem. Szerintem ez a rész toronymagasan a legjobb az egész szériából, nem kell semmi extrára gondolni, nem bonyolult a történet, de izgalmas, néhol szép is. Ajánlani tudom.

Bob   2018. 01. 10.

A film nem annyira erős. Aki szereti a tuning verdákat és az illegális utcai versenyes filmeket, az nézze meg. A későbbiekben, amikor már nagyobb sztárok is szerepelnek a filmben és több pénzt szántak a készítésre, már jóval élvezhetőbb a széria.

Syracuse   2018. 06. 16.

Kapott 3 csillagot, mert gyerekfejjel nagyon sokszor megnéztem és - töredelmesen bevallom - akkor még tetszett is, ahogy a második része is. Ma viszont már nem nézném meg újra, mert félek, hogy lerombolná bennem a maradék pozitív érzést is ezzel a szériával kapcsolatban.

Olivér Rózsa   2017. 01. 30.

Kitűnő története van teljesen magával tud szippantani az a kultúra és a hangulata az egész filmnek még akkor is ha a kocsikhoz nem is állsz nagyon közel.

iq.csabi   2018. 11. 13.

Legendás film, sok fiatal kamasz ezen nőtt fel.

Zénó   2017. 06. 13.

Látszik, hogy a film a jó kocsikra, a sebességre, a pörgésre, partikra épített, a történetet meg úgy ahogy van hagyta a francba. Egyrészt (véleményem szerint) már maga a fenti dolog is rossz példát mutat... vajon hány hülye volt van és lesz, aki hasonló módon igyekszik majd megbuherálni az autóját illetve bemutatni a filmben látott kunsztokat? Másrészt amit már jeleztem is, a történet... ezer sebből vérzik, ha Brian mint rendőr, beépített titkos ügynök, akkor nem egészen értem, hogy miért nem helyezte szolgálatba magát már akár az éjszakai versenyeken, hogyan hunyhatott szemet a kamionrablások felett, hogyan függött össze az elveivel az, hogy üldözte a motorost, majd felszólítás nélkül lelőtte (még ha gyilkos is volt)?

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Ez az a film volt, amire azt mondom, hogy nem. Tudom sokak nem értették, de számomra nem adta át azt, amit másoknak ezek szerint igen. A szereplőkkel nem lett volna semmi gond, számomra a sztori volt az, ami nem jött át.

Mr. Z   2015. 06. 05.

Nagyon szuper film. Minden meg van benne, autók, akció és izgalom. A történet ami még fontos az is benne van amit általában nagyon elszúrnak itt nem történt ez meg így ajánlom bárkinek, még ha nem is szereti az üldözős versenyautós témát.

Enjoy   2017. 01. 23.

Tipikus akciófilm a megszokott akciófilmes karakterekkel, színészekkel. Nincs benne semmi extra, kategóriájában átlagos film. Egyszer nézhető, igazoból maradandót nem hagyott bennem.

mimi   2015. 03. 19.

Nem vagyok, nagy autóbolond, de ez a film tetszett. Jók is verdák, jóképű pasik, jó csajok és másfél óra pörgés :))

*bella   2015. 05. 29.

Az összes részét imádom! Nagyon jó sorozat, megunhatatlan. A 7. rész is nagyon szuper lett!

Wolowitz   2017. 05. 02.

Hibátlan film lett. Mindmáig kedvelhető és nézhető film. Szerintem amit ettől a filmtől vár a néző azt mind megkapja. Látványos és pörgős ahogy az kell is. Paul Walker oltári módon alakít benne.

katalin19   2015. 10. 31.

Tetszik, hogy mindegyik részben Akció | Krimi | Thriller keverednek ezek a műfajok. Az 1. részt azért tartom izginek, mert újat mutat a közönség számára. Meg mutatja milyen egy éjszakai amerikai élet. Ami az én világomnak nagyon bejön.

Vivi02   2015. 11. 01.

Halálos sebesség bemutatása nagyon jóra sikeredett. Jók a szereplők. Pörgés végig. Izgalmas. Minden benne van ,ami kell. Ajánlom mindenkinek! Kikapcsolódásra pont jó.

krissz001124   2015. 01. 27.

Vin Diesel ebben is nagyon nagyot alakit!!!! A legjobbak között van. Ez az a rész ahol azt mondtam hogy ezt a "film sorozatot" Soha nem fogom megunni.

mesterjani   2015. 02. 08.

Unalmas, érdektelen, rossz színészekkel telepakolt filmsorozat. Hihetetlen, hogy már a hetedik résznél tart a széria.

orsi82   2015. 04. 18.

Emlékszem az eslő találozásunkra,egy ismerősöm full hangszórokkal játszotta le nekem az utcai versenyt,már akkor tudtam ,h ezt a filmet látnom kell. Amint megnéztem a rabja lettem és azóta eltelt 10 év alatt több tucatszor láttam már.Paul és Vin nyerő páros volt és tuti biztosíték a film sikeréhez.Mindig imádni fogom a pörgés,a tuti autók és a jó poénok miatt.

mambi985   2015. 02. 25.

Az összes részét imádom! Nagyon jó sorozat, megunhatatlan. Várom már, hogy kijöjjön a mozikban a 7. rész. Remélem nem okoz csalódást az sem!

pottyospanna   2015. 03. 16.

Nem vagyok oda kimondottan a kocsikért, és a versenyekért, de ez egy teljesen izgalmas film jó színészekkel és élvezhető sztorival.

szisziszabo   2016. 09. 14.

Nekem nagyon tetszett. Én igaszából nagon régen nem nagyon szoktam ilyet nézni, de nagyon tetszett. Vin Disel összes filmjét láttam, mivel nagyon jó szinész. Én tudom mindenkinek ajánlani.

Bence04   2015. 03. 22.

ez egy jó film. Gondolok itt az első részre,de hogy 5 részt csináljanak belőle? Szerintem az már túlzás. Az első rész után abba kellett volna hagyni szerintem. A többi rész se rossz,de a nyomába nem érnek az elsőnek.