Halálos iramban

The Fast and the Furious

2018.01.10 Bob

A film nem annyira erős. Aki szereti a tuning verdákat és az illegális utcai versenyes filmeket, az nézze meg. A későbbiekben, amikor már nagyobb sztárok is szerepelnek a filmben és több pénzt szántak a készítésre, már jóval élvezhetőbb a széria.

2018.11.13 iq.csabi

Legendás film, sok fiatal kamasz ezen nőtt fel.

2017.01.30 Olivér Rózsa

Kitűnő története van teljesen magával tud szippantani az a kultúra és a hangulata az egész filmnek még akkor is ha a kocsikhoz nem is állsz nagyon közel.

2015.06.05 Mr. Z

Nagyon szuper film. Minden meg van benne, autók, akció és izgalom. A történet ami még fontos az is benne van amit általában nagyon elszúrnak itt nem történt ez meg így ajánlom bárkinek, még ha nem is szereti az üldözős versenyautós témát.

2017.01.23 Enjoy

Tipikus akciófilm a megszokott akciófilmes karakterekkel, színészekkel. Nincs benne semmi extra, kategóriájában átlagos film. Egyszer nézhető, igazoból maradandót nem hagyott bennem.

2015.09.01 Mr. Zero

Ez az a film volt, amire azt mondom, hogy nem. Tudom sokak nem értették, de számomra nem adta át azt, amit másoknak ezek szerint igen. A szereplőkkel nem lett volna semmi gond, számomra a sztori volt az, ami nem jött át.

2015.03.19 mimi

Nem vagyok, nagy autóbolond, de ez a film tetszett. Jók is verdák, jóképű pasik, jó csajok és másfél óra pörgés :))

2015.02.07 tamas84

Az, ami ebben a filmben még tökéletesen működött, a folytatásokból teljesen kiveszett. Történetesen az, hogy a nézőnek meg kell ismernie ezt a világot, ami valóban csak arról szól, hogy kinek van színesebb és gyorsabb autója, illetve jobb reflexei. E... Több

2017.05.02 Wolowitz

Hibátlan film lett. Mindmáig kedvelhető és nézhető film. Szerintem amit ettől a filmtől vár a néző azt mind megkapja. Látványos és pörgős ahogy az kell is. Paul Walker oltári módon alakít benne.

2015.10.31 katalin19

Tetszik, hogy mindegyik részben Akció | Krimi | Thriller keverednek ezek a műfajok. Az 1. részt azért tartom izginek, mert újat mutat a közönség számára. Meg mutatja milyen egy éjszakai amerikai élet. Ami az én világomnak nagyon bejön.

2015.05.29 *bella

Az összes részét imádom! Nagyon jó sorozat, megunhatatlan. A 7. rész is nagyon szuper lett!

2015.11.01 Vivi02

Halálos sebesség bemutatása nagyon jóra sikeredett. Jók a szereplők. Pörgés végig. Izgalmas. Minden benne van ,ami kell. Ajánlom mindenkinek! Kikapcsolódásra pont jó.

2015.01.27 krissz001124

Vin Diesel ebben is nagyon nagyot alakit!!!! A legjobbak között van. Ez az a rész ahol azt mondtam hogy ezt a "film sorozatot" Soha nem fogom megunni.

2021.05.17 freeman

Király film.