Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Deku   2017. 07. 15.

Nos sose voltam a Star Trek sorozat rajongója viszont ez a film megszerettette velem az egész történetet. Nagyszerűek voltak a színészek egytől egyig és bármikor újranézős lett ez a film.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Az "új" Star Trek. Zseniálisan hozta a színvonalat, amit titokban vártam tőle. És rajongóvá tett a karaktereivel, történetével és látványával. J.J. Abrams hozta a szintet és ehhez a legjobb szereplőket választotta ki!

beero88   2016. 01. 17.

Sose voltam nagy rajongója ennek a film sorozatnak ámde ez a film elérte hogy kedveljem méghozzá nem is kicsit. Nagyon jó színészeket válogattak a karakterekre és nem kellett csalódjak a történetben sem.

hell.l   2016. 05. 05.

Nagyon tetszett a film, anno a moziban kétszer is megnéztem. Ez egy kiváló feldolgozása a sorozat(ok)nak. Nagyon jók a karakterek, a történet is. Amit kiemelnék az a zenéje, az elképesztően magával ragadó. Várom az új részt is:)

ocso   2015. 02. 28.

Pozitív csalódás volt. Nagyon jó a sztori, látványos a film, nagyszerű szereposztás.
Visszautal az eredetire, de előzmények nélkül is élvezhető.

Eric Bana
Zachary Quinto
John Cho
Simon Pegg
Chris Pine

Titoktartási okokból több kamucímet is használtak a készítők, hogy sem a sajtó, sem a rajongók ne jöjjenek rá, hogy új Star Trek-film készül. A film hivatalos álcíme egyébként Corporate Headquaters, azaz Testületi főhadiszállás volt.

(ArpiHajdu és Réci )

Zachary Quinto és Chris Pine a forgatás előtt már ismerték egymást, ám nem közös film miatt, hanem abból kifolyólag, hogy mindketten ugyanabba az edzőterembe jártak gyúrni.

(ArpiHajdu és Réci )

Annak érdekében, hogy Zachary Quinto tökéletesen tudja mutatni a vulkáni köszöntést, a rendező összeragasztotta a színész ujjait.