Star Trek

Star Trek

2023.09.18 Artemisia

A csillagokon túl

A Star Trek egy alacsony nézettségű tv-sorozatként kezdte 1966-ban, melyet 3 évad után el is kaszáltak. Akkor még senki sem gondolta, hogy a sorozat hamarosan elképesztő népszerűségre tesz szert, és egy legendás franchise alapköve lesz. Pedig így let... Teljes kritika

2019.04.22 Thibo84

Tetszettek a régi Star Trek filmek is, de ez az alkotás egy új köntösbe bugyolálva, egy szuper szereplő gárdával nagyszerű alkotás lett, méltó az elődökhöz. Mindegyik karakterre jó választás volt az adott színész, de mind közül Zachary Quinto lett a ... Több

2017.03.13 GedyPapa

Az "új" Star Trek. Zseniálisan hozta a színvonalat, amit titokban vártam tőle. És rajongóvá tett a karaktereivel, történetével és látványával. J.J. Abrams hozta a szintet és ehhez a legjobb szereplőket választotta ki!

Hiába,megnéztem a három új epizódot,de nem tett rajongóvá.A Star Trek univerzum nem lesz az én világom.És Chris Hemswort sem lesz a kedvenc színészem.Egyszerűen nem éreztem azt,hogy várnám a folytatást.Olyan kicsit gagyi minden,beleértve a történetet,és a színészeket.

2017.07.15 Deku

Nos sose voltam a Star Trek sorozat rajongója viszont ez a film megszerettette velem az egész történetet. Nagyszerűek voltak a színészek egytől egyig és bármikor újranézős lett ez a film.

2018.07.27 Norbert93

Nem rajongtam sosem a Star Trek univerzumért, de ez a film olyan jó sci-fi lett, hogy felkeltette a figyelmemet. Sikeresen bevezette a Star Trek világát a modern mozizás világába.

2020.07.20 sptt

Nem igazán szeretem ezt a műfajt, a sorozatból sem voltam képes 5 perceknél többet megnézni, így erős hendikeppel indult a film, viszont annyi jó kritikát olvastam róla, hogy szent meggyőződésem volt, hogy ez a film most megváltoztatja a műfajjal, a ... Több

2016.01.17 beero88

Sose voltam nagy rajongója ennek a film sorozatnak ámde ez a film elérte hogy kedveljem méghozzá nem is kicsit. Nagyon jó színészeket válogattak a karakterekre és nem kellett csalódjak a történetben sem.

2019.04.06 MidoD7

Csupa nagy nevekkel tarkított film lett a Star Trek. Nem voltam a sorozat híve, de ez a film percek alatt meggyőzött. Mit van mit tenni, ha egy film vonzza a tekintet, akkor az megteszi szinte azonnal. Mert ez bizony az, magával ragadó szereplők, és ámulatba ejtő volt a sztori. Így kell igazán szórakozni egy filmen.

2019.02.16 szabomarc

Nagyon tetszett a film. A régieket nem láttam, de ezek az újak nálam betaláltak, pörgős, érdekes, izgalmas végig. Ajánlom nyugodt szívvel mindenkinek, pláne sci-fi rajongóknak.

2016.05.05 hell.l

Nagyon tetszett a film, anno a moziban kétszer is megnéztem. Ez egy kiváló feldolgozása a sorozat(ok)nak. Nagyon jók a karakterek, a történet is. Amit kiemelnék az a zenéje, az elképesztően magával ragadó. Várom az új részt is:)

2016.02.12 Balint

Megszerettette velem a régieket is, bár azok tükrében viszont szerintem gyenge lett, de tetszett a sok visszautalás ;)

2016.04.27 ereln

A film miatt kezdtem el nézni a sorozatokat. J J Ambrams nagyon jól tudta, hogyan fogja meg a nézőket a Star Trek-kel én is rajongója lettem a szériának, hála ennek a filmnek.

2015.02.28 ocso

Pozitív csalódás volt. Nagyon jó a sztori, látványos a film, nagyszerű szereposztás. Visszautal az eredetire, de előzmények nélkül is élvezhető.