Star Trek

Star Trek

2015.06.11 veszi.peter

Nagyon jó film, mondom ezt úgy, hogy nem vagyok Star Trek rajongó, inkább Star Wars. Nem láttam régebben egy részt sem, ezt mégis moziban próbáltuk be és remekül szórakoztunk rajta.

2015.04.19 KeriPeti

Annak ellenére, hogy a sorozatot soha nem néztem, mégis beültem erre a filmre moziba. Az összes cimborámmal elégedetten jöttünk ki, mi, akik nem vagyunk fanatikusok is. Gyönyörű látvány és nagyon jó sztori.

2015.11.12 gihera81

Nagyszerűen sikerült felfrissíteni a Star Trek univerzumát és karaktereit, méghozzá amolyan Mátyás királyosan meg is őrizték az egész lényegét, meg nem is. Ebből aztán valami egészen kiváló dolog sült ki, egy laza, vicces, állandóan pörgő film, amely... Több

2015.11.23 Beniko

A korábbi Star Trekek valahogy nem tetszettek. Főleg a technikai elképzelésekben találtam hiányosságokat. Ezzel a résszel viszont új korszak kezdődött és remélem sokáig tart.

2015.10.18 Alexa

Jó sztori, jó színészek és egy remek rendező. Nagyon jó tett a szériának a vérfrissítés. Korábban nem voltam egy nagy rajongó, egy-két részt láttam, azok az "elmegy" kategóriába lettek tárolva, viszont az új éra óta rajongó vagyok.

2015.04.28 sullerb1022

Jó film, a színészek nagyon jól el lettek találva, szerintem mindenki megállta a helyét a filmvásznon. Tetszett, hogy elmerték vetni a kliséket és hagyták, hadd történjenek a dolgok, felesleges időhúzás nélkül.

2015.11.02 FilmesPéter

Nagy Star Trek fan vagyok, nekem ez a világ jobban bejön, mint a Star Wars. Kövezzetek meg. :) A film pedig tetszett, habár kicsit jobban vártam, mégis merem ajánlani, nyugodtan nézheti az is, aki nem látott előtte egy részt se Star Trekből. Abrams elég jól megoldotta.

2016.04.21 johnny87

J.J Abramsnek csak jó filmje van. Nagyon szeretem a stílusát.A dráma nagyon ott van , a story kemény és elgondolkodtató több nézést is megérdemel.A látvány világ gyönyörű.Pörgös és mindenki nagyon szerethető benne.A zene is teljesen rendbe van.

2015.11.25 mrstubbs

A star trekket annyira nem ismertem, mint sorozatot, de a film jól sikerült. Nem csalódtam, látvány, alakítás, történet szuper. A folytatás is nagyszerű lett

2015.03.10 ecsekisandor

Star Wars mindig is jobban tetszett, mint a Star Trek! Viszont nem bántam meg hogy megnéztem! Nagyon jó film! Igazi Sci-fi és remek jelenetek vannak benne! 8/10

2015.01.28 Bernyke

Mindenkinek ajánlom ! Elképesztő film, lenyűgöző sztori! Gyerekkorom egyik kedvence!

2015.02.24 Dtennant21

A sorozat sosem fogott meg, de rávettem magam hogy ezt megnézzem.. És nem bántam meg! Nagyon jó film!

2015.03.02 HZ007

Nem vagyok nagy Star Trek fan, de ez a film nagyon bejött. Felveszi a modern filmek ritmusát. Talán pont ezért nem tetszik sok rajongónak, ami sokkal lassabb és kiterjeszti a világot. A látvány és a zene nagyot dob rajta, de a történet önmagában is m... Több

2015.03.14 tothtibor5

Igazi Sci-fi! A játékidő kellőképpen hosszú , de lehetne hosszabb is. A főszereplők és a mellékszereplők hozzák a minimumot. Amibe bele lehet kötni az a történetvezetés , van amikor nem is tudja az ember követni hogy mit lát. Ennek ellenére megérdemli a 4/5öt.-