ZeroHero   2015. 05. 05.

Zsenialis, korszakalkoto, tokeletes film. En 5x neztem meg moziban es kb 40x azota.. Nincsenek ra szavak.
A zene, a csalad, a szeretet, a hit.. minden.

indingo   2016. 02. 18.

Kettős érzések vannak bennem a filmmel kapcsolatban. Az első fele tetszett, a második már kevésbé. Csak egyszer láttam, de még párszor biztosan meg kell nézni, hogy kerek legyen a történet.

rbernadett   2015. 05. 13.

Borzasztó sokat vártam ettől a filmtől, ehhez képest szinte csalódás volt. Nem is tudom, hogy mi értékeltem benne négy csillagra, mert őszintén szólva nem érzem ennyinek. Igazából nem értem, hogy mitől ért el ekkora sikert ez a film, mert sok újat nem mutatott. Minden ötlet szerepelt már valami más filmben, ebben csak pusztán összepakolták őket.

Deku   2017. 07. 10.

Na ez egy igazán jó film, kissé átlagosnak indul és nem is vár semmi nagy durranást a néző viszont az ahogy visszautal az egészre a vége valami eszement jó. Nagyon tetszett ez a megoldás.

Orosz István   2017. 07. 18.

Nekem inkább, érdekes mintsem szórakoztató. Vannak benne jó részek, de én azt érzem, hogy maga a film egy kicsit talán üres, nincs benne semmi plusz. Sztori jó lenne, de kellenének bele a csavarok.

David Oyelowo
Timothee Chalamet
Wes Bentley
David Gyasi
Matthew McConaughey

A Mementóval megbolygatta az unalmas lineáris történetmesélést, vért pumpált a Batman szériába, most pedig leforgat egy olyan sci-fit, ami már rég nem megy a művészi impotenciájuk miatt speciális effektek és dollármilliók mögé bújó elődeinek. több»

Tudományos-fantasztikus családi dráma, melyben egy csapat az emberi faj kihalásának szélén éppen jókor talál lehetséges megoldást az emberiség Földről való elköltöztetésének problémájára. A végső kivitelezéshez azonban még hiányzik néhány információ, amit hőseink a csillagközi térben keresnek, egy szuper masszív fekete lyuk közvetlen szomszédságában. több»

A filmet részben 65 mm-es IMAX kamerákkal forgatták.

(XETH )

Matthew McConaughey rendkívüli mennyiségű energiát és időt fektetett bele, hogy a film tudományos részét megértse. Többek között a filmben tanácsadóként közreműködő elméleti fizikussal, Kip Thorne-nal beszélgetett sokat, és elmagyaráztatta, hogyan telhet másképpen az idő, hogyan működnek a féreglyukak, fekete lyukak és milyen az ötödik dimenzió. Ezen kívül beleásta magát a pilótalét rejtelmeibe is, hogy a film során minél hitelesebben alakítsa Coopert.

(XETH )

A film költségvetése 165 millió dollár volt és jelenleg 677 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob )