Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Csillagok között

(Interstellar)

ZeroHero   2015. 05. 05.

Zsenialis, korszakalkoto, tokeletes film. En 5x neztem meg moziban es kb 40x azota.. Nincsenek ra szavak.
A zene, a csalad, a szeretet, a hit.. minden.

indingo   2016. 02. 18.

Kettős érzések vannak bennem a filmmel kapcsolatban. Az első fele tetszett, a második már kevésbé. Csak egyszer láttam, de még párszor biztosan meg kell nézni, hogy kerek legyen a történet.

Deku   2017. 07. 10.

Na ez egy igazán jó film, kissé átlagosnak indul és nem is vár semmi nagy durranást a néző viszont az ahogy visszautal az egészre a vége valami eszement jó. Nagyon tetszett ez a megoldás.

Orosz István   2017. 07. 18.

Nekem inkább, érdekes mintsem szórakoztató. Vannak benne jó részek, de én azt érzem, hogy maga a film egy kicsit talán üres, nincs benne semmi plusz. Sztori jó lenne, de kellenének bele a csavarok.

Mavil   2016. 06. 10.

A Csillagok között című film igazán nagyszabású, remek alkotás. A látványvilág egészen káprázatos, de még a száraz tudományos elméletek is magával ragadják a nézőt. Elgondolkodtató, még napokig jár az ember agya, miután megnézte.

David Oyelowo
Timothee Chalamet
Wes Bentley
David Gyasi
Matthew McConaughey

A Mementóval megbolygatta az unalmas lineáris történetmesélést, vért pumpált a Batman szériába, most pedig leforgat egy olyan sci-fit, ami már rég nem megy a művészi impotenciájuk miatt speciális effektek és dollármilliók mögé bújó elődeinek.

A filmet részben 65 mm-es IMAX kamerákkal forgatták.

(XETH )

Matthew McConaughey rendkívüli mennyiségű energiát és időt fektetett bele, hogy a film tudományos részét megértse. Többek között a filmben tanácsadóként közreműködő elméleti fizikussal, Kip Thorne-nal beszélgetett sokat, és elmagyaráztatta, hogyan telhet másképpen az idő, hogyan működnek a féreglyukak, fekete lyukak és milyen az ötödik dimenzió. Ezen kívül beleásta magát a pilótalét rejtelmeibe is, hogy a film során minél hitelesebben alakítsa Coopert.

(XETH )

A film költségvetése 165 millió dollár volt és jelenleg 677 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob )