Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

H.a.n.n.a   2020. 11. 07.

Olyan film, amit legalább kétszer kell megnézni, hogy egyszer megértsd. Izgalmas a története, újszerű és magával ragadó.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Zsenialis, korszakalkoto, tokeletes film. En 5x neztem meg moziban es kb 40x azota.. Nincsenek ra szavak. A zene, a csalad, a szeretet, a hit.. minden.

rbernadett   2015. 05. 13.

Borzasztó sokat vártam ettől a filmtől, ehhez képest szinte csalódás volt. Nem is tudom, hogy mi értékeltem benne négy csillagra, mert őszintén szólva nem érzem ennyinek. Igazából nem értem, hogy mitől ért el ekkora sikert ez a film, mert sok újat ne... több»

Shelby07   2019. 04. 10.

Kissé zavarosak az érzéseim a filmmel kapcsolatban, mert egyszerre volt lenyűgöző és lehangoló. Amilyen jól és érdekesen kezdődött, olyan szívszorítón és kissé lehangolón végződött, de emellett iszonyatosan tetszett. A vége szomorkás volt, de egysze... több»

indingo   2016. 02. 18.

Kettős érzések vannak bennem a filmmel kapcsolatban. Az első fele tetszett, a második már kevésbé. Csak egyszer láttam, de még párszor biztosan meg kell nézni, hogy kerek legyen a történet.

csd   2020. 11. 06.

A tudományosság nevében?

Nem kis fejtörést okoz a film, ez tény, de azt hiszem, hogy Nolannek ez a tudományos vonal már jó ideje az ütőkártyája. Persze maga a rendező sem gondolja túl ezeket a sémákat, és valamelyest nem eköré igyekszik felépíteni a történeteit. A Csillagok közöttben a kvantumfizika kérdése is csupán körítés, és tudjuk jól mindannyian, hogy nem is ez ragadja meg a figyelmünket.

Deku   2017. 07. 10.

Na ez egy igazán jó film, kissé átlagosnak indul és nem is vár semmi nagy durranást a néző viszont az ahogy visszautal az egészre a vége valami eszement jó. Nagyon tetszett ez a megoldás.

Anne Hathaway
Jessica Chastain
David Oyelowo
Mackenzie Foy
Matthew McConaughey

Amikor Nolan felkérte Hans Zimmer zeneszerzőt a filmzene elkészítésére, nem mondta el neki, pontosan miről fog szólni a film. Csak egy oldalt adott neki a forgatókönyvből Murph és Cooper párbeszédével. Mivel Zimmer azt hitte, hogy Murph egy kisfiú, zenéjében igyekezett az apa-fia kapcsolatot feldolgozni.

(Artemisia )

A színészek szkafandereit jelmeztervezők készítették, de működött az oxigénellátásuk, a hőszabályzásuk, a sisakokba pedig működő kummunikátorokat szereltek, így a rendező felvétel közben is tudott instrukciókat adni a színészeknek.

(Artemisia )

A jelmeztervezők 12 hét alatt készítették el a filmben látható űrruhákat.

(Artemisia )

A filmben ugyanaz a gleccser látható, mint a Batman: Kezdődikben.

(Artemisia )

A 2002-es álmatlanság óta egyszer sem hangzott el Nolan-filmben a "f*ck" szó. A Csillagok között megtörte a hagyományt.

(Artemisia )

A kukoricamezős jelenetekhez Cristopher Nolan maga termesztett kukoricát, amit a forgatás befejezésével eladtak.

(Artemisia )

Matthew McConaughey ragaszkodott hozzá, hogy az idős Murph-ot Jessica Lange alakítsa, ő azonban az American Horror Story forgatása miatt nem tudta vállalni a szerepet.

(Artemisia )

A "próbálj meg olyan kicsiket lélegezni, amilyeneket csak tudsz" sor, amit Brand mond Coopernek, egy másik Nolan-filmben is elhangzik, ott John Cutter mondja Oliviának.

(Artemisia )

Murph nevét 79-szer mondják ki a filmben.

(Artemisia )

Christopher Nolan elmondta, hogy a 2012-es, Mud című filmben lenyűgözte Matthaw McConaughey alakítása, ezért egyértelmű volt, hogy őt akarja a főszerepre.

(Artemisia )

A Mementóval megbolygatta az unalmas lineáris történetmesélést, vért pumpált a Batman szériába, most pedig leforgat egy olyan sci-fit, ami már rég nem megy a művészi impotenciájuk miatt speciális effektek és dollármilliók mögé bújó elődeinek. több»

Tudományos-fantasztikus családi dráma, melyben egy csapat az emberi faj kihalásának szélén éppen jókor talál lehetséges megoldást az emberiség Földről való elköltöztetésének problémájára. A végső kivitelezéshez azonban még hiányzik néhány információ, amit hőseink a csillagközi térben keresnek, egy szuper masszív fekete lyuk közvetlen szomszédságában. több»