ZeroHero   2015. 05. 05.

Zsenialis, korszakalkoto, tokeletes film. En 5x neztem meg moziban es kb 40x azota.. Nincsenek ra szavak. A zene, a csalad, a szeretet, a hit.. minden.

Shelby07   2019. 04. 10.

Kissé zavarosak az érzéseim a filmmel kapcsolatban, mert egyszerre volt lenyűgöző és lehangoló. Amilyen jól és érdekesen kezdődött, olyan szívszorítón és kissé lehangolón végződött, de emellett iszonyatosan tetszett. A vége szomorkás volt, de egyszerűen zseniális ez az alkotás, a mondanivalója könnyeket csal az ember szemébe. Mindössze azért adok erre négy csillagot, mert egy kicsit hosszú volt nekem a film. A színészi alakítások pedig egyszerűen csodálatosak voltak. Aki esetleg még gondolkodik, hogy megnézze-e, bátran tudom ajánlani, mert megéri.

rbernadett   2015. 05. 13.

Borzasztó sokat vártam ettől a filmtől, ehhez képest szinte csalódás volt. Nem is tudom, hogy mi értékeltem benne négy csillagra, mert őszintén szólva nem érzem ennyinek. Igazából nem értem, hogy mitől ért el ekkora sikert ez a film, mert sok újat nem mutatott. Minden ötlet szerepelt már valami más filmben, ebben csak pusztán összepakolták őket.

indingo   2016. 02. 18.

Kettős érzések vannak bennem a filmmel kapcsolatban. Az első fele tetszett, a második már kevésbé. Csak egyszer láttam, de még párszor biztosan meg kell nézni, hogy kerek legyen a történet.

Mafab.hu Nézhetetlen  2015. 02. 09.

Egyik legjobb Sci-fi (ha nem a legjobb), amit idáig láttam. Eszméletlenül érdekes az űrbéli objektumok bemutatása, és élvezhetően elmagyarázott fizika hozzá. A színészek alakítása pedig tényleg az egekbe emeli a sztorit. Szuper film.

David Oyelowo
Timothee Chalamet
Wes Bentley
David Gyasi
Matthew McConaughey

A Mementóval megbolygatta az unalmas lineáris történetmesélést, vért pumpált a Batman szériába, most pedig leforgat egy olyan sci-fit, ami már rég nem megy a művészi impotenciájuk miatt speciális effektek és dollármilliók mögé bújó elődeinek. több»

Tudományos-fantasztikus családi dráma, melyben egy csapat az emberi faj kihalásának szélén éppen jókor talál lehetséges megoldást az emberiség Földről való elköltöztetésének problémájára. A végső kivitelezéshez azonban még hiányzik néhány információ, amit hőseink a csillagközi térben keresnek, egy szuper masszív fekete lyuk közvetlen szomszédságában. több»

A filmet részben 65 mm-es IMAX kamerákkal forgatták.

(XETH)

Matthew McConaughey rendkívüli mennyiségű energiát és időt fektetett bele, hogy a film tudományos részét megértse. Többek között a filmben tanácsadóként közreműködő elméleti fizikussal, Kip Thorne-nal beszélgetett sokat, és elmagyaráztatta, hogyan telhet másképpen az idő, hogyan működnek a féreglyukak, fekete lyukak és milyen az ötödik dimenzió. Ezen kívül beleásta magát a pilótalét rejtelmeibe is, hogy a film során minél hitelesebben alakítsa Coopert.

(XETH)

A film költségvetése 165 millió dollár volt és jelenleg 677 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)