Közösség

Vélemény:

 

80 Deadpool 2

(2018)

Deadpool 2

 
JohnnyBGood   2018.05.20 01:03
1

Lehet szidni a moziközönségemet, de nekik és nekem is úgy 20-25 percre volt szükségünk hogy először tudjunk igazán jót röhögni valamin. Nem érzelmi hullámvasút a film, hanem egy mosógép amibe komoly vicces poénos, utalásos, érzelmesnek szánt adalékokat beborítottak és a gép összerázva random párosításban és következetességgel filmre mixelte az összetevőket. Az első rész hatalmas rajongója vagyok, még annak a faék egyszerű storyline-jában is több volt, mint amit a 2 nyújtani tudott. Az én véleményem hogy nehezen talál magára a film, lépten-nyomon kliséként használja önmagát (első részt) és nem hoz igazán semmi újat. X-Force tetszett, gegek, utalások nagyon jók, a film második fele igazán vicces, de Domino (aki legpozitívabb csalódás volt) 0 infóval lép be a képbe és marad ott, Cable pont az első felében remekel aztán elveszti minden súlyát. A többiek pedig...jópáran semmi szerepet sem kaptak. Ettől persze még szórakoztató film, biztosan megnézem még egyszer majd ha leülepedett, hátha más lesz elvárások nélkül. Az első a maga kis költségvetésével szerintem toronymagasan veri a 2-at. Persze ez csak az én véleményem spoilermentesen :)