Deadpool 2

Deadpool 2

MovieAddict
2018/05/15

Ajánlom a Deadpool 2.-t. azoknak, akik csak ki akarnak kapcsolódni, azoknak, akik valami különlegeset keresnek, azoknak, akik nevetni akarnak, úgy majdhogynem bárkinek. 16 év felett, mert ez 16-os karikás lett. (Igen, valószínűleg jött pár kritika az első kapcsán, hogy az a 18-as nem az igazi.) Összességében adok egy nyolc pontot a tízből. Ígérem, a második megtekintésnél keresni fogom a hibákat. Vagy a harmadiknál. Több

Artsomnia
2018/05/15

A nagy dumás antihős újra hozza a formáját, és bár a Deadpool 2 kevésbé hat olyan üdének, mint elődje, az érzelgősség pedig a frenetikus szórakozás kárára megy, a remek írás, a színészek szórakoztató alakítása, a klassz akciójelenetek és a vagány felépítés egy izgalmas, csavaros és bődületesen (a 16-os korhatár ellenére) 18+-as szórakozást nyújt – szigorúan nem a teljes családnak. Több

Vox.hu
2018/05/17

Nehéz filmként értékelni a Deadpool 2-t, hiszen érezhetően arra törekedtek az alkotók, hogy minél több és jobb poént halmozzanak egymásra, e tekintetben pedig akár a képregényfilmek paródiájának is felfogható. Erre az utóbbi gúnyos-komikus és erőteljesen halódó műfajra pedig másodszor is ráfért már egy ilyen piszkosul tömény „beszabehu”-élmény. Több

Dewer
2018/05/19

A John Wicket is rendező David Leitch mindent elkövetett, hogy felülmúlja a 2016 -os eredeti epizódot és látványvilágban ez nagyjából sikerült is neki. Drámát is kapunk bőven és humor terén sem marad el az egész, Tim Miller két évvel ezelőtti rendezésétől. Mi az akkor mégis, ami azt a benyomást kelti bennünk, hogy valahogy a végeredmény gyengébb lett, mint az első epizód? Több

Smoking Barrels
2018/05/25

Összességében a Deadpool 2-ről annyit lehet elmondani, hogy majdnem olyan jól sikerült, mint az X-Men Kezdetek: Farkas. Több

24.hu
2018/05/25

Sírunk és nevetünk Deadpool második eljövetelén
A szókimondó, szószátyár bérgyilkos sokadmagával tér vissza egy második felvonásra, ráadásul egy egészen picit még meg is tudott újulni az előző részhez képest, bár a tempóján lett volna mit javítani. Spoilermentes kritika. Több

Art7.hu

Őrültebb, mint valaha
A 2016-ban műfajt reformáló karakter két, szuperhősökkel tarkított év múltán visszatér, és őrültebb, mint valaha. A rossz életű kamasz srácok humorával megáldott bérgyilkoló főhős második filmes kalandjában ádáz ellenségei mellett egy minden eddiginél hatalmasabb ellenféllel is szembekerül, a filmfolytatások kelepcéivel. Több

Supernatural Movies
2018/09/07

Alpári, de így szeretjük
Az, hogy a második rész rosszabb-e vagy jobb, mint az első, mindenki döntse el maga, ugyanis ez az a mozi, ami tényleg kiöl belőlünk minden objektivitást – csupán ízlés kérdése melyik szórakoztat minket jobban. Mert a Deadpoolnak ez a lényege: a felhőtlen szórakoztatás. Több

Filmertek.blog.hu
2018/11/12

Igazság szerint aki az első részt szerette ezt egyenesen imádni fogja. A minden jobb, nagyobb elv érvényesül. Látványosabb, mocskosabb, viccesebb, viszont néhol alulírtabb és a karakterei sem mindig topposak, a sztori meg tényleg csak mutatóban van. Viszont Deadpool még mindig óriási karakter. Ez vitathatatlan. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!