A hihetetlen Hulk

The Incredible Hulk

2023.01.06 bkzsani

Nekem tetszett, talán kicsit jobban is, mint a sima Hulk. De lehet, csak a szereplők miatt. Jobban tetszett Hulk szerepében Edward Norton, mint Eric Bana. Most elkezdtem a Marvel moziverzum sorozatot megnézni, és ez az 5. film a sorban, hát az előzőekhez képest gyengébb. De attól függetlenül egy nagyon jó, élvezhető, izgalmas film.

2016.06.14 Thibo84

Nem állt jól Nortonnak ez a karakter. Hiába élte bele magát Bruce Banner szerepébe, inkább túl játszotta. De minden más, a látványt, a zenét, a történetet, jól eltalálták.

2017.08.01 Orosz István

Talán egy fokkal jobb lett, mint a sima Hulk. De szerintem a Marvel nem alkotott maradandót, annyi hogy tetszik a két hatalmas szörny összecsapása a végén.

2018.04.30 Artemisia

Izgalmas, látványos, jól összerakott film . A történet is jó, végig lekötött, a színészi játékokra sem lehet panasz, a képi világ is tökéletes, az akciójelenetek pedig nagyon szórakoztatóak.

2016.05.16 Yosihiro

Hulknak ez a feldolgozása nem olyan jó lett amint ami volt de ettől függetlenül beszélhetünk remekműről. A történetvezetés jó a látvány pazar és így megérdemli a pazar jelszőt. Üdv Yosi

2018.08.12 Norbert93

Nem véletlenül tartják a Marvel filmes univerzum leggyengébb darabjának. Szerintem csak a Thor második része múlja alul.

2018.04.26 MMcFly2015

Az amerika kapitányban megismert szuperkatona-projektre való utalgatások sikeresen érzékelteti, hogy ez a fajta Hulk már a Bosszúállókhoz tartozó feldolgozás. Csak ezért néztem meg, eddig sajnos kimaradt az életemből. A film komorabb hangulatú mint a... Több

2017.05.30 TribeBubu

A Vasemberhez hasonlóan ebből is hiányoltam az akciót. Pontosabban az arányt nem sikerült eltalálni. A látványos jelenetek nagyon jóra sikeredtek, de a többi része túl volt nyújtva. Igaz, a sztori el lett találva, de túl hosszú. Itt is lecsíphettek v... Több

2019.03.31 Csillagpor

Szeretem Hulk karakterét, főleg a képregényekben, de ez a film sajnos nagyon félrecsúszott. Klisés, egyáltalán nem fordulatos. Még az animáció is eléggé silány, ami nem lendít sajnos rajta. Nem is igazán értem, a korábbi Hulkot miért rontották el ezzel a folytatásszerűséggel.

2016.07.25 Leilani

Nagyon szeretem Hulkot, de ez a film kicsit unalmas volt. A színészek nagyon jól játszanak. Az összhatás nagyszerű. Főleg azért néztem meg mert Marveles. És a Bosszúállókhoz kapcsolódó film.

2022.04.21 harnas1207

Nagyon langyos film, egy amúgy sem túl érdekes karakternek.

2017.01.01 Scramananga

Őszintén szólva, nekem tetszett a film. Megnézném újra? Nincs az az Isten, de szerintem elfogadható, csak a Vasember után nem ezt vártam. De ha önmagában nézzük, egy egész jó film. A színészek közül Edward Norton a legjobb, Tim Roth pedig egy kicsit... Több

2019.01.13 szabomarc

Szerintem egész jó lett. A színészi alakítások jók benne, a történet pörög és nem hagyja unatkozni az embert. Jó akciófilm lett, én ajánlani tudom összességében.

2016.05.06 hell.l

Az első Hulk filmnél sokkal jobb. A látványvilága és a története is jobb. Edward Nortonra sokkal jobban illik a szerep,mint Eric Banara, de mégis Mark Ruffalo hozta el számomra Hulkot a Bosszúállókban.