A hihetetlen Hulk

The Incredible Hulk

2019.02.07 Vágottszemű

Nem lett zseniális. A képregényben sokkal jobban meg van csinálva. De attól még szerintem nem olyan rossz. Nézhető. Ha van időtök nyugodtan vessetek rá egy pillantást.

2016.02.12 Balint

A jó színészek ellenére se nagyon tudom, hová tenni ezt a részt, talán a sok gyenge cgi miatt, de szerintem Hulkban nincs annyi kraft mint amennyit a stúdiók ki szeretnének sajtolni belőle, legalábbis nálunk biztos nincs olyan múltja mint a tengerentúl lehet ;)

2016.09.06 sipiarpi

Nem tudom, de nekem soha nem volt szimpatikus karakter Hulk/Brenner. Norton-t pedig fura volt a figurában látni. Norton tetszett, Hulk nem. Ezt inkább a „muszáj elkészíteni, hogy épülhessen tovább a Marvel Univerzum” kategóriába sorolnám. Számomra felejthető alkotás.

2019.04.29 iq.csabi

Nagyon jó film, nagyon tetszett, és klasszisokkal jobb, mint az Eric Bana Hulkja. Ennek ellenére szerintem jobban sült el, hogy Hulkot mint karaktert Mark Ruffalonak adták át ezután a film után. A filmmel igazából semmi gond nincs. Nagyon jól van felvezetve az egész történet.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. A Marvel tud igazán jó képregényfilmeket csinálni és az univerzum, amit létrehoztak egyszerűen zseniális. Vétek kihagyni.

2016.04.30 Bogi

Az elsők között volt a képregényfilmek közül amit láttam és azonnal elcsavarta a fejem. Nem tökéletes de egy vasárnap esti családi, vagy baráti kikapcsolódásnak tökéletes ez a filmecske. A romantikus szál szerintem itt túlerőltetett volt. és a régi h... Több

2016.06.23 postaslaszlo8

Szerencse nem Norton maradt Bruce, nagyon nem volt jó, Ruffalo a legjobb. A film legnagyobb pozitívuma számomra Ross tábornok, eszméletlen jól hozza a karaktert. Maga a film elég szórakoztató és a Marveles filmek közül az egyik legkomolyabb.

2017.05.30 Plisetsky

Eléggé unalmasra sikeredett... Mivel Marvel film ezért sokkal jobbat vártam, de ez egy nagy csalódás volt. Az akció jelenetek semmik voltak, a közöttük lévő rész meg még annál inkább :(

2015.05.12 adibandii

Nagyon tetszett a film.Hulk egy kicsit még hulkosabb,hogy fogalmazzak igy.Liv Tylerre alig ismertem rá a tündefülei nélkül.Edward Norton remekül alakitotta Hulkot Tim Roth pedig "förtelmes"volt.Mindenképp megéri megnézni.

2019.06.17 Zsolti01

Eléggé semmilyen lett ez. A főellenség egy rakat sza... Nekem nem jött be, de másnak lehet be fog. Az eleje nekem tetszett, a vége felé egyre rosszabb lett az egész.

2016.06.28 portal91

Felettébb tetszik ez a film, bár nálam nem veri a 2003-as Hulkot, de még így is nagyon jól sikerült. Nem bánom, hogy leváltották Nortont és örülök, hogy Ross tábornokot is visszahozták végre.

2015.04.20 dóri

Egyszer megnézi az ember és legközelebb maximum akkor, ha nagyon unatkozik. Túl kiszámítható. Persze tudom, hogy egy Marvel film és a látvány, meg...., de olyan semmilyen lett. Nincsenek benne vicces jelenetek, sem izgalmas, váratlan fordulatok. Bruc... Több

2015.06.19 szune40

Igaz nekem nagyobb kedvencem Mark Ruffalo mint Hulk de Edward is egész szépen hozta a formát. Nekem tetszett ez a verziója a filmnek. Egész ütős kis sztorit kaptunk.

2015.06.02 era93

Belevágnak a közepébe a filmnek persze ez igaz. Akit érdekel úgy is vagy utána jár vagy megnézi az előzmény filmet. Ezt nem lehet a hátrányára fordítani mert akkor minden ilyen filmnél lehetne egy fél órás flashback-et készíteni. Az meg kinek kell? Szóval maga a film isteni és egész jó színészeket dobtak be rá.