Hős6os (2014)

Big Hero 6

Vélemények: Hős6os (2014)

Eastern79   2021. 02. 21.

Hatcsillagos szórakozás

Az animációs filmek legújabb generációjának egyik gyöngyszeme. Rendkívül kreatív, egyedi mind a történet, mind a megvalósítás terén. Akciódús, érzelmes, de nem érzelgős. Nem csak gyerekeknek.

Deku   2017. 07. 11.

Fantasztikus kis animáció amit nem lehet megunni és bármikor újra elővenném megnézni. Egyszerre menő és aranyosan jópofa a története. Nekem nagyon tetszett ez a mese.

dailyfilmsan   2018. 07. 21.

Imádom ezt a mesét. Nagyon menő d mégis varázsa nem a szuperhősös részekben van. A gyász rettentő nehéz és kiszolgáltatott időszak. Ki vagyunk szolgáltatva az érzéseinknek. Egy barát mindig képes a helyes irányba terelni és sosem tudhatjuk hol lel r... több»

babsy88   2016. 08. 06.

Szuper mese, nem túl távoli jövőben. Érdekes találmányok és az életmentő robot a központi karakter na meg a feltalálója és a végén természetesen megmentik a világot.

MP170506   2019. 03. 12.

Aranyos, érzelmekkel teli, megható mese humorral, akcióval fűszerezve. Kicsit végre eltért a megszokottól. Szerintem jó film lett, amit kicsik és nagyok egyaránt élvezhetnek.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Eléggé ellenszenvesen álltam hozzá a filmhez, de meglepett, mennyire tetszett. Kreatív, új ötlet volt a film alapja, nem volt elcsépelt, ezért végre tudott újat mutatni. Aranyos, megható mese, nem csak gyerekeknek

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Az egyik legjobb mese, amit mostanában láttam. Tele van érzelemmel, poénnal és jobbnál jobb megoldásokkal. Nagyon tetszett nem győzöm dicsérni. Egyedi.

hp   2015. 02. 08.

Jó látni, hogy vannak még kreatív szakemberek a tengerentúlon, akik elő tudnak állni valami újszerűvel, ami egyszerre humoros és igazi. A Hős6osnak ott a helye a legjobbak között. ...

Edii   2015. 04. 19.

Baymax aranyos és szerethető; kinézetre kicsit emlékeztet a Stay Puft habcsókemberre. A történet szép, érdekes, izgalmas, fordulatos, és egyáltalán nem kiszámítható. :) Poénok tekintetében lehetne jobb; párszor elmosolyodtam, de semmi extra. Ettől fü... több»

Yosihiro   2015. 02. 06.

Mindenképp ajánlom egy megtekintésre nagyon szórakoztató. Van benne érzelem, kis izgalom és vidámság is. Egyszóval egy "tökéletes" családi animáció az egész családnak. Maga a történet kicsit felpörögve indul és eljutunk a lényegig. Nagyra értékelem ,... több»

beero88   2016. 01. 17.

Nagyon vártam a bemutatója alapján és aggódtam is kicsit, nehogy egy elszúrt animációt kapjak. Szerencsére nem így lett. Élveztem a mese minden egyes percét és szerintem sokan vagyunk még. Bátran ajánlom!

Norbi   2018. 07. 25.

Nagyon jó kis mesécske volt. Szerettem ezt az egész világot ,amit a mese létrehoz, a főkarakter számomra nem volt túl érdekes szereplő, nem is ő volt a lényeg, hanem a roboton,akinek sikerül is számos vicces pillanatot teremtenie.

TomÁcs   2018. 04. 26.

Látványban egy különleges mesefilmet kaptunk. Történetben is rendhagyó volt és a karakterek formára sem a megszokottak. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

diumiu   2018. 01. 05.

Az egyik legnagyobb kedvenc mesém az utóbbi időből mindenképpen, de azt hiszem bátran kijelenthetem hogy az összes közül amit láttam. Nagyon szeretem azokat a meséket, amelyeknek van mondanivalójuk, amelyekben van humor és érzelem, ami tud valami úja... több»

Ms. Akárki   2019. 04. 20.

Nagyon szép mese. Eredeti mese. Hasonlót nem hiszem, hogy láttam. A Disney még mindig nagyon tud, ha akar. Egyszerre komoly és vicces. Tökéletesen lavíroz a kettő között, miközben az elmúlás érzését segít akár a gyermekek számára is feldolgozhatóvá tenni. A betétdalok pedig nagyon jók benne.

harnas1207   2019. 02. 20.

A michelin figura bénázásán kívül semmi értékelhető nem volt ebben a mesében. Nagyon keleties lett, egyáltalán nem tetszett.

MKristijan   2015. 09. 02.

Látva hogy csak 5 csillag lehet a maximum amit adhatok ennek a filmnek, elszomorodok, hisz ő a hős 6-os ...hogy lehetne 5-ös. Az egész családnak tetszett, odakötött minket a tv elé egy nyugodt vasárnap estén.

Dodi   2015. 06. 05.

Nagyon aranyos és izgalmas animáció. A poénok annyira nem jöttek át, de azért jól szórakoztam. Baymax hihetetlenül jól kitalált karakter, nem lehet nem szeretni...

lolita13   2016. 10. 08.

Voltak olyan jelenetei, amit még most is felemlegetek és jót nevetek rajta :) miközben szomorúan kezdödik de végére egy zseniális mese készült

Norbert93   2018. 11. 12.

Páratlan és egyedi alkotás, végre nem plagizálás és reboot, hanem eredeti ötletek és karakterek.

felicity   2017. 08. 07.

Ennek a filmnek az eleje szomorú de aztán beindul. jó az animáció, látványos film. A karakterek mis jók. Jó élményt nyújtott a nézése. ajánlom minden gyereknek.

MidoD7   2019. 04. 06.

Nálam ez a film több sebből is vérzett, így egyáltalán nem tudom megdicsérni. Lehet, velem van a baj, de nekem ez sajnos nagyon nem tetszett. Időpazarlás volt, ezt bátran mondhatom.

bgnz367   2017. 04. 18.

Nagyon sok kedvenc animációs filmem van. Viszont ez külön helyet érdemel a szívemben tekintve, hogy a japán kultúrával is találkozhatunk benne. Felemelő volt ezt a filmet megtekinteni. Bármikor újranézném.

Lonka   2017. 07. 30.

Kicsit szomorkás a hangulata, de a Japán beütésű dolgok nekem nagyon bejönnek. A története szerethető és a kis robot nagyon vicces karakter.

Timon   2020. 01. 12.

Hát...Én már láttam jó néhány szuperhős mesét.Többségük jó volt,de ez-a legjobb mind közül.Imádtam a drámai,érzelmi részeket,de a poénosak roppantul jók voltak. Tele van akcióval,látvánnyal,humorral,ötletekkel,érzelmekkel.Többször is meg lehet nézni,rendkívül élvezetes kikapcsolódás. 10/10

kevelin   2018. 03. 07.

Imádtam Baymax-et. Ugyan csak egy robotról van szó de néha megkönnyeztem azt ami vele történt. Nagyon jó mese, tele jobbnál jobb poénokkal, egyedi történetvezetéssel, és egy kisfiúval akinek mindennél fontosabb az igazság.

Nathan03   2015. 05. 23.

Nagyon jó kis animációs film. Teljesen megérdemelten kapta meg a legjobb animációs filmnek járó elismerést.Látványos,van mondanivalója, aranyos és egyben izgalmas is.

szabomarc   2019. 01. 04.

Nagyon aranyos mese, szép animációkkal. Moziban láttam annó, vannak kifejezetten a felnőtteket megszólító részletei is, összességében tetszett, bár túl mély nyomot nem hagyott.

Csillagpor   2018. 09. 30.

Zseniális. Nagyon élvezhető mese, sőt. Felnőtt fejjel is nagyon tetszett. Nagyon ötletes technikai fejlesztések meg vannak formálva benne és elgondolkodik az ember, hogy lehet nincs messze az, hogy robot nővérek lássák el adatbázisból az embereket a ... több»

Niki18   2017. 02. 11.

Vicces és egyben tanulságos. Megmutatja mennyire is fontosak a barátaink, fontos hogy értékeljük őket. Felnőtteknek és gyerekeknek is egyaránt tudom ajánlani