87% 2012 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2015.07.14 prongs2001

Nagyon jó volt. Tökéletes volt benne a hangulat, a poénok, az akció jelenetek. Nem is beszélve akkor már a karakterekről. Szerintem igazán szerethető a történet is így nincs semmi baj vele. Leköti az embert

2015.04.24 adibandii

Szomorú és egyben imádnivaló film.Szomorú mert olykor megrikatott és imádnivaló,mert Baymax-hez hasonlót még nem láttam szóval nagyon érdekes film volt :)

2018.03.25 NRD

Még sosem láttam ehhez hasonló filmet. Tele van érzelmekkel és az akcióból sem hiányzik semmi! A nővéremnek egyik volt kedvenc bandájának a zenéje van benne, ezért őt is meggyőzte.

2016.05.21 Gecko

Aranyos kis mese a Disney-től de nem az igazi.Nekem már túl modern,túl idegen. Igazán nem szereti meg az ember a főhöst .Nem tud rá figyelni .inkább annak segítője (jelen esetben Baymax) kerül előtérbe. A történet nem lapos de túl sok értéket nem tud átadni.

2016.04.29 angel001

Egy furcsa robot, aki egy kisfiú barátja.Ezzel még nem volna semmi probléma, de a robot Baymax,nagyon furcsára sikeredett, ami szerintem elrontotta az animáció élvezhetőségét. Kétszer láttam,de sajnos nem nőtte be magát a szívembe :(

2015.06.12 fancsi094

Egy nagyon aranyos animációs film, talán az elmúlt évek egyik legjobbja. Felnőttek is nagyon jól szórakozhatnak rajta, a karakterek szerethetőek és a poénok sem egy ötéves szintjén vannak. Okos, izgalmas, szerethető film.

2017.09.28 Bibabac

Édes, szomorkás, szerethető történet. Az elején elpityeredtem, de számomra ez volt a film tetőpontja, innen már csak lefelé ívelt. Persze, értem én, ez egy gyerekmese, de annyira tipikus, hogy semmi sem tudott igazán meglepni.

2016.06.26 portal91

Nagyon aranyos kis Marveles mese nem csak gyerekeknek. Rendkívül szórakoztató és néhol érzelgős a mese, mindenkinek csak ajánlani tudom, egyszer mindenképp nézős.

2016.11.09 kicsimano

Egy igazán szeretnivaló és élvezhető filmről van szó, melyet már több alkalommal is láttam és minden alkalommal ugyanúgy élveztem, mintha először nézném meg. A karakterei szerethetőek, kellően vicces.

2015.06.19 ElfRider

Inkább a cuki állatkás meséket szeretem, így nem nagyon akartam megnézni ezt a mesét. Aztán örültem neki, hogy hagytam magam rábeszélni. Izgalmas, látványos. Vannak benne vicces jelenetek is és egykét szomorú is.

2015.03.23 Adell89

Mivel Oscar-díjat kapott a legjobb animációs film kategóriában 2015-ben, így nagyon kíváncsi voltam rá, persze amúgy is megnéztem volna. Baymax aranyos és szerethető; kinézetre kicsit emlékeztet a Stay Puft habcsókemberre. A történet szép, érdekes, i... Több

2015.03.12 mimi

A mostani évek egyik legjobb animációs filmje. :) Még moziban láttam anno, azóta már legalább 3x megnéztem, azt hiszem ez mindent elmond. :D

2016.07.28 Homer

Láttam már mostanában jobb mesét is de ez is tetszett. Egyszeres megnézésre nagyon jó, de semmi több. Nincs nagy története de előnyére válik, hogy tényleg gyerekeket akar szórakoztatni. Ami nagyon fontos, mert manapság főleg csak felnőtt humorú filmeket csinálnak.

2016.04.26 ukla

Egy imádni való mese amit bármikor meg lehet nézni.Megunhatatlan vagy százszor láttam már.Egy olyan robottal amit csak szeretni lehet és tele jósággal.Dráma van bőven.A világ egész jó lett ahogy összekeverték a két nagy várost.Így egy elég érdekes atmoszférát teremtettek a mesének.