87% 2013 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2015.06.17 szune40

Kortalan mese. Hibát nem igazán tudnék említeni talán csak annyit, hogy csupán 102 perces :) bírtam volna még nézni. Jópofa megnyerő stílusa van amivel kicsiket és nagyokat egyaránt elbűvöl.

2015.06.08 veszi.peter

Nagyon tetszett ez a kis animációs mese, igazán szerethető benne az a nagy behemót. :) Egy ilyen cimborával, akinek ilyen skillje van, diagnosztizál stb. nem lenne rossz.

2015.04.19 KeriPeti

Egy nagyon aranyos animációs film, talán az elmúlt évek egyik legjobbja. Felnőttek is nagyon jól szórakozhatnak rajta, a karakterek szerethetőek és a poénok sem egy ötéves szintjén vannak. Okos, izgalmas, szerethető film.

2015.01.29 nikiszalanics

Hős6os: Az előzetes megnézése után is nem túl jónak ígérkezett, a gyerekek miatt néztem meg! Szomorú és egyben vicces is, egyszer nézhető

2015.06.01 *tünde

Nagyon jó kis animációs mese. Teljesen megérdemelten kapta meg a legjobb animációs filmnek járó elismerést. Látványos,van mondanivalója, aranyos és egyben izgalmas is.

2015.05.13 Szeky

A Hős6os egy nagyon aranyos film, a Marvel univerzum első animációs filmje. Bővelkedik humorban, a látványvilág pedig zseniális. San Francisco és Tokió egyvelege egy remek táptalajt ad ennek a kedves történetnek. Baymax egy szerethető figura, alig várom a következő részt!

2016.07.26 Karolyka

Csodás történet. Egyszerűen csak jól esik az embernek megnézni és egy mesénél csak ez a fontos. A kikapcsolódás és a jó, kellemes légkör megteremtése. Megfelelő fordulatok és aranyos karakterekben sincs hiány mint az aranyos ápoló robotka.

2015.02.01 miska1967

Szomorú és egyben vicces is,Baymax karaktere jól kidolgozott, de nekem egyszer nézhető kategória.

2015.12.28 Luxury

Egyszerre vicces és könnyfakasztó is. A szívemnek nagyon kedves kis animációs film. Az év legkedveltebb meséje lett számomra. Mindenkinek ajánlom, aki egy kedves, vicces, ugyanakkor szivfracsaró mesére vágyik

2015.06.23 Newyqrk

Végre egy animációs film, ami épít valamire és van benn izgalmas rész is. Nagyon vicces és aranyos is. Ráadásul a poénokon minden korosztály nevetni fog. Ajánlani tudom csak

2016.04.15 Kate Rainbow

Csuda klassz kis film volt. Eléggé elszomorodtam mikor meghalt a kis srác tesója. De szerencsére a továbbiakban egyáltalán nem volt okom szomorkodni ugyanis nagyon humorosra sikerült a folytatás. Szép volt és tanulságos is ;)

2015.11.10 Niki19

Nekem nagyon tetszett. Amellett hogy nagyon vicces, megható is. Én kicsit megkönnyeztem a filmet. Nagyon csodásan mutatja be az igaz barátságot. Csak ajánlani tudom.

2016.02.09 Galway

Örülök hogy végre valami nem Amerikában játszódik. Kicsit hiányoltam az ázsiai arcvonásokat.. ez így olyan volt, hogy dobtak egy csontot, de nem vállalták fel teljesen hogy Japánban játszódik..

2015.12.29 sepsiklaudia

majdnem sírtam amikor azt hittem, hogy ott marad, de minden jó ha a vége jó. volt az elején viccből egy megjegyzésem, hogy a pro tuti túlélte, majdnem leestem a székről amikor tényleg. Nagyon izgalmas és fordulatos, mind a mellett felettébb humoros, ... Több