87% 2013 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2015.06.01 *bella

Nagyon jó kis animációs mese. Teljesen megérdemelten kapta meg a legjobb animációs filmnek járó elismerést. Látványos,van mondanivalója, aranyos és egyben izgalmas is.

2015.08.26 csongi888

Nekem tetszett. Nagy plusz pont, hogy a benne lévő találmányok zöméről valóban folynak fejlesztések, így a bemutatott mikroniált robotokról is. Látszik is a stáblista vége fele, hogy konzultáns volt a CALTECH is, ami tudjuk jól, hogy Sheldon Cooper melóhelye.

2015.05.22 Melibaba

Aranyos mese. Nagyon jó gyermekeknek illetve felnőtteknek. Nagyon cuki a robot. Jól kidolgozott meséről beszélunk. Végre egy olyan történet ami nem ragaszkodik a megszokott mesékhez. Leszögezném azt is hogy meglepett az a hirtelen könyörtelen harag ami a karakternél fellépet.

2018.10.29 Indkgo

Nagyon aranyos, cuki film! Nem vagyok már gyerek, de ez végig lekötött engem. Kedvencem Baymax volt mert imádom ahogy megcsinálták. A kinézet, személyiség.

2015.10.27 Faarkaas

Nagyon jól összerakott kis film, ami minden korosztálynak igazi élményt nyújthat. A története is érdekes és igazi filmekkel vetekszik. Nagyon jól kidolgozott, látványos film!

2016.02.25 Kicc

Nagyon eredeti, nagyon pozitív, nagyon tanulságos. Baymax egy végtelenül önzetlen, kedves, szerethető karakter, pillanatok alatt a szívébe zárja az ember. Hirot szintén nagyon nehéz nem szeretni, ők ketten remek csapatot alkotnak, élvezetes figyelemm... Több

2015.08.30 nagynesze

Színészekről nem igazán lehet beszélni animációs filmekben, csak megformálásról a rendező szempontjából, ami igazából nem hozott semmi újat. A karakterek jók – egyszerűek, de elvannak a bőrükben. A CGI remek lett, és ezt a már említett koncepció tett... Több

2015.09.12 Meeroz21

Megosztó film lett. Nekem személy szerint nem jött be azonban haveri körökben például aratott. Az én ízlésem sajnos nem volt hajlandó befogadni, amit látott. Tégy vele egy próbát azért és eldöntöd, veszteni nincs mit.

2016.09.24 krajcsie

Maga a film nem túlzottan maradandó élmény, halomszámra tudnék sokkal jobb animációs filmeket felsrolni, melyeket érdemes megnézni. A Hős6os-ban ami tetszett az a pufi robot karaktere, melyet nagyon eltaláltak a készítők.

2015.05.29 zoll-e89

A mese mind a 102 perce lenyűgöző volt. Szórakoztatott és megnevettetett. Kellemes hangulat övezte a mesét és persze a főhősünk hangulatát is kellően át tudták adni a nézőnek. Aki egy mai animációs filmre vágyik nyugodtan listába szedheti ezt a darabot is. :)

2015.11.02 FilmesPéter

Ez egy igazán kreatív kis animációs film, felnőttként is nagyon élvezhető. Poénos, aranyos, ahogy annak lennie kell egy ilyennek. Megvan benne minden, ami miatt élvezhető és szerethető, kicsiknek nagyoknak egyaránt.

2015.04.22 krisztike18

A cselekmény izgalmas volt, sokszor okozott meglepetéseket, ráadásul a drámai fordulatokból sem volt hiány, ami egy gyerekmeséhez képest váratlan volt. Hiro és Baymax kapcsolata nagyon aranyos volt és rengeteg humoros pillanatot okozott, bár igaz, am... Több

2015.03.22 Timejja

A legkedvesebb animációs film, amit a Frozen óta láttam! Szívmelengető történet, kedves karakterek, a film végét megkönnyeztem, ami nem kis szó. Ajánlom kicsiknek és nagyoknak egyaránt, akik egy végre tanulságos történetet szeretnének látni.

2015.05.21 prof.zoltan

Az utóbbi idők legjobb animációs filmje! Aranyos, izgalmas, szép, vicces, csak pozitívumokat tudok róla mondani! Igazi családi mozi, amit a kicsik éppúgy élveznek, mint a nagyok!