87% 2013 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2015.06.03 Lacroix

Ízig vérig újszerű Disney. A szuperhősös mivolta miatt elengedhetetlen az emlékezetes Stan Lee cameo!

2015.03.15 kovacsbarn

Kellemes élmény volt a mozi, Pécsen az Urániában láttam, matinéban, jobb volt, mint amit vártam, újra megnézhető, szerethető karakterekkel és a végén a stáblista után egy bónusz jelenettel, amit szerencsére sokan megvártak. furcsa, de az az érzésem v... Több

2015.10.03 Xarxas

Nekem nagyon tetszett, már többször is megnéztem, csak ajánlani tudom!

2015.01.25 andy07

Nekem nagyon tetszett, jó kis mese. A tavalyi év legjobb animációs filmje :)

2016.02.14 RockeerFerii

Egyik nagy kedvenc! :D Az egész családnak tetszett.

2015.01.29 amazing12

Nagyon nagyon tetszett. Szinte minden megvolt benne, ami a lelkivilágomnak szép és kedves. A robot nagyon kedves, szinte a beépített chipen túli szeretettel és ésszel rendelkezik, hisz a végén találékony volt, amikor megmentette barátját és önmagát is

2015.03.10 ecsekisandor

Aranyos, szerethető mese remek karakterekkel, és teljesen egyedi ötlettel!! Moziban szélesvásznon és 3Dban volt az igazi! Minden korosztálynak ajánlott! 9/10

2015.10.14 eszticickany

Az előzetes alapján teljesen másra száítottam. Egyszerűen untatott az egész. Shol semmi jó poén, csak néhol a kitartó és kapálózó küzdelem azért, hogy humorosnak véljük a helyzetet, Szerethető a főhős, de ezen kívül nem jut eszembe pozitívum.

2015.03.10 nemethgergo31

Nagyon jókat nevettünk és minden pillanat lekötötte a kis családot! Mindenkinek ajánlom! Megérdemelte az Oscar-díjat, a tavalyi év legjobb, legmeghatóbb és leglátványosabb animációs filmje.

2015.03.04 Real013

Bár a film kerek egész, akkor is 'csak" az eredetét meséli el a szuperhős alakulatnak, potenciál pedig rengeteg van a Big Hero 6-ben. Az Avengers és a Guardians of the Galaxy (másodvélemény) után tehát újra a 'kell egy csapat" a szlogen a Marvel és a... Több

2015.02.09 Bau1981

Sokan azt mondják, hogy ha moziban filmet nézek, nem számít bele a filmélménybe a közönség összetétele és az általuk árasztott hangulat. Nincs igazuk. Egy filmbe pofázós dumálógép is tud rontani az élményen ugyanúgy, mint ahogy egy jókedvű társaság d... Több

2015.01.26 M.Betti427

A rajzfilmek között a mai felhozatalban kiemelkedő. Szerethető karaktereket tettek bele, igazi családi vígjáték.

2015.03.31 dudivar

A film lehengerelt, pedig az előzetese alapján nem fogott meg. Humoros vígjáték, melyben olyan drámai felhangok is vannak, amelyek inkább komolyabb filmekben szokásosak. Semmiképp se hagyd ki!

2015.03.25 timeamarton93

A Hős6os okosan lett a közönség elé tálalva, ugyanis egy tucat animációs gyerekfilmnek tűnik,de sokkal több annál, . Mind a humor, mind pedig a veszteségek egy olyan árnyalatát mutatja be, ami mostanság nem jellemző más gyerekfilmekre.