87% 2013 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2015.02.01 kerilajcsi

Nekem nagyon tetszett :) azt hittem valami akciós- mentsük meg a világot mese lesz,de kellemes,- érzelmes csalódás :) nagyon cuki (pihe puha Baymax :)

2015.01.27 Cintia

Nagyon nagyon szuper animációs film! Megható, vicces. Imádom 5 csillag

2015.01.26 agnes

Imádtam ! Nem sok mesét nézek meg , de ez nagyon tetszett ! Ajánlom mindenkinek!

2015.03.14 LionScot

Egyszerre aranyos, és kedves mese. A Pixar és a Disney kitett magáért! Ajánlom kicsiknek és nagyoknak egyaránt, ilyen egy Oscar díjas animáció, meg is érdemelte. Történetre, karaktereire, látványára, humorára simán jár az öt csillag!

2015.03.11 tothistvan2

Nyugat és a távol kelet ötvözése ez a mese, kis anime érzéssel nyakon öntve! Disney kitett magáért, moziban 3D-ben pazar látvány és élmény volt! 9/10

2015.03.02 janosmester

Óriási mese. :) Idén nekem ez tetszett a legjobban, pedig erős volt a felhozatal (Így neveld a sárkányod, Book of life). Ráadásul egy magyarnak is köze van a filmhez. Nagyon szórakoztató és szerethető, nem is tudnék negatívumot mondani. Aki még nem látta, pótolja, jól fog szórakozni.

2015.02.10 chacky

Nagyon jó kis mese szerintem, felnőtt fejjel is jókat tudtam nevetni rajta és élvezni. Talán legutóbb az Így neveld a sárkányodat tetszett ennyire. Ajánlom minden korosztálynak, remek kikapcsolódás. Egyre kevesebb az ilyen jó kis animációs mese, pedig szerintem lenne rá igény. 8/10

2015.01.31 orsi82

Imádtam a Hos6ost,nagyon jókat nevettünk és minden pillanat lekötött így 32 évesen is :D

2015.01.28 Diana

Régen látta olyan mesét, ami ennyire megfogott. Bőven van benne humor, dráma stb. Nagyon kedves lett számomra ez az animációs film, pedig a trailerben annyira nem volt szimpi

2015.03.25 casio_betti

Nagyon aranyos, nagyon izgalmas, az elmúlt évek legjobb animációs filmje, szerettük.Lélegzetelállító animációk, szeretnivaló szereplők és helyenként igazán megható történet.

2015.03.01 molzol84

Lehet a kisgyerekeknek izgalmas és aranyos meg cukika, meg minden, de aki tud egy kicsit gondolkodni, az rájön, hogy a Dizni újabb tömeg terméke, mait hírneve folyamatos fenntartása maitt készít és erőltet hollywood-on keresztül a népre. Szánalmas.

2015.02.28 nitus2006

Imádtam ezt a mesét! Van benne szív, lélek, akció, különleges képességek. Szóval minden ami egy jó kis filmhez kell. Kedvencek közé került!

2015.02.14 orevivien

Másolni a japán manga világát és átemelni amerikában nem túl szép gesztus. Ráadásul nem a legjobb animációs film a piacon! Csalódottan jöttem ki a moziból , lehetett volna sokkal jobb film.

2015.02.09 Bettina0424

Kistesómmal néztem, de nem bántam meg! :) Tanulságos, nem csak gyerekeknek szóló történettel. Érdekes, szeretnivaló karakterek, tetszett :)