87% 2013 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2015.01.28 Kristófka

Jó volt, még megunni se lehetett .Bírtam benne Hirot, mikor az elején egy nagy baromságnak tartotta Baymax-et utána meg egy időre rá nagyon jó barátok, és társak lettek.

2015.01.28 saca79

Nekem ez a mese tetszett eddig a legjobban, vicces is volt de szomorú is.Jo volt nagyon

2015.01.27 Ágnes

Állati jó mese! :D nagyon tetszett, sokat nevettem rajta, bár van benne megható rész is, és ami elgondolkodtató, Nállam 5*!

2015.01.26 Sindyke

Körülbelül 5 évente találkozok ilyen nagyszerű alakítással. Megható, vicces, aranyos. Minden ami kell... na és persze a végén a megkönnyebülés... :))

2015.01.24 SzB14

Talán az egyik legjobb, ha nem a legjobb animációs filmje a Hős6os! Elgondolkodtató és megható film. Úgy érzem, hogy ennek a mondanivalóját nem is biztos, hogy minden gyerek értette. Van benne rengeteg humor, izgalom, tanulság! Mindenkinek csak ajánlani tudom, sőt mindenki nézze is meg, ha teheti. :)

2015.01.23 hatiche89

Szerintem a világ egyik legjobb, legelragadóbb meséje volt! Az elején sokat nevettem rajta a végén meg pityeregtem.

2015.03.28 Candy

Ez frenetikus.Egyszerre vicces,megható és mégis tanulságos. Nagyon kedves családi animációs film. Egyszerűen csak ajánlani tudom. Gyönyörű alkotás

2015.03.07 horvi21

Az Osar-jelöltek közül egyértelműen megérdemelte a díjat (bár ha azokat is belevesszük akiket nem jelöltek akkor nálam a Lego-kaland vitt mindent). Nagyon aranyos történet és nagyon szerethető karakterekkel van tele. Az animáció valami csodaszép és a poénok is a helyén vannak.

2015.02.22 dorika298

Annyira egy aranyos mese :) Először a moziban néztem meg, de megnézném még jó párszor :) nekem nagyon tetszett :) ajnlom mindenkinek :)Gyönyörűen animálták, a története megható de mégis humoros és szerethető.

2017.08.12 MoziRozi007

Nagyon aranyos és megható film egy imádni való robottal, barátokkal, csapatjátékkal és egyéb érdekes technológiai vívmányokkal. A látványvilága is fantasztikus, igazán megérte moziban látni, bármikor újra megnézném.

2015.02.17 dora298

Hát ez a mese *-* annyira aranyos áhhh :) ezt tényleg ajánlom mindenkinek :) Szeretnivaló, érzelmes, csodás animációs film.

2019.06.03 gyjudit

Érdekes, humoros, de ami még fontosabb, egyéni. Nagyon kevés olyan mesét láttam ami ilyen finoman és tisztelettudóan bánik a gyásszal, de közben mégsem válik szájbarágóssá

2015.07.01 kasztni

Ez meglepően jól sikerült, alacsony korhatár ide vagy oda. A film cafatokra robbanó áldozatok nélkül is látványos és élvezhető, ráadásul igazi története is van. A karakterek gondosan ki vannak találva, és egy hasonlóan gondosan megalkotott világban k... Több

2015.02.19 rajen96

Elképesztően aranyas és magával ragadó. Szerintem az elmúlt évek legjobb animációs filmje, nekem a kedvencem lett.