87% 2013 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2016.05.22 Phalanx

Ez a produkció egyszerre aranyos és izgalmas. Tulajdonképpen minden szempontból rendben van. Nem a megszokott Marvel animációs filmek stílusában készült, érezni rajta a Pixaros/Disney-s megoldásokat, ami nem baj, én szeretem a kissé bohókás és retten... Több

2016.02.12 vermusz

Legcukibb, legaranyosabb, legkedvesebb animáció, és még a zenéje is nagyon jó.

2015.07.15 Ewee

Tetszett. Végre valami újat is tudtad alkotni a több tucat hercegnő után. Igaz nekem a bosszú dolog egy gyerek filmbe kicsit erős volt de maga a története az jól sikerült. Baymax nagyon jópofa is karakterre sikeredett :)

2015.01.31 fehérné andrea

Nagyon aranyos mese volt ami nem csak gyerekeknek készült szerintem. Én felnőtt fejjel is kimondottan élveztem. Vidám, megható, humoros!

2015.01.25 vaanda

nagyon aranyos és vicces. nem unalmas a történet sem. nekem kifejezetten tetszett

2016.12.30 Luca Janka László

A film egyszer mindenképpen élvezhető, az én Ízlésemnek picit sok benne a nyálas jelenet, de vannak benne jó poénok, és összességében egy kedves, aranyos film. Gyerekek biztosan szeretni fogják, és egyszer felnőttek számára is szórakoztató, kiváló családi filmnézésre.

2015.02.09 Szilva89

Nagyon jó, jó poénokkal, rég vártam ezt a filmet, és nem csalódtam. Nagyon kedvesek a karakterek, közben viccesek. Baymaxet nem lehet nem szeretni, és Hiroval együtt érezni :)! Remek rajzfilm kicsiknek és nagyoknak egyaránt :)!

2018.05.01 WhisKimi

Lélekbe markoló, magával ragadó, lebilincselő, akciódús, szerethető karaktereket felsorakoztató animációs film! Gyönyörű grafika!! Imádtam!!

2015.05.30 eastady

Nagyon szép képi világgal rendelkező animáció. Aranyos, kedves, humoros. Minden korosztálynak bátran ajánlom. A történet kiszámítható, de az előzőek kárpótolnak e miatt.

2015.02.09 kingakosztyu

Az elején azt hittem, hogy ez csak egy Így neveld a sárkányod koppintás lett, de nagyon kellemesen csalódtam. Imádnivaló az összes karakter :D Disney végre kezdi kinőni a hercegnős meséket :D

2018.03.20 kasdavac

Érdekes egy animációs film, de attól még egyszer nézhető vagy többször.

2016.10.21 Vajaspíritos

Számomra ritka az a film ami nem untat ha végignézem egymás után többször,(vagyis szerintem ez nem egy egyszernézös film).Ez egy meghato (azért nem nyultam a zsebkendömért),családi film,egyszerü de mokás poénokal,szerintem ez megérdemli az ötöt

2015.01.22 Zsupi

Zseniális volt :-D Vicces, aranyos, jó sztori! Megérte megnézni.

2017.10.23 swiftie13

Nem a legnagyobb durranása a Disney-nek, de attól még nagyon jó, szerethető mese. A robotika boncolgatása szerintem egy nagyon jó kis pluszt vitt az egészbe.