87% 2013 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2016.04.11 BallEr

Ez a film kettő az egyben mivel egyszerre izgalmas és szórakoztató. Az egész stílusa nagyon megnyerő és kellemes lehet bármilyen korosztály számára aki vevő rá. Bőven többször nézős a film.

2015.06.09 Skarsh

Nahát igen, az első Marvel animációs film. Sokat vártam ettől a filmtől és nem csalódtam. Akciódús, humoros, szórakoztató családi rajzfilm. Korra való tekintet nélkül mindenki számára csak ajánlani tudom.

2017.07.04 gerda

Az utóbbi idők egyik legviccesebb meséje szerintem, amit érdemes az egész családnak megnéznie. Azok közé a mesék közé tartozik, ami látványos és van mondanivalója is.

2016.07.22 K.bogi

nagyon jó zenékkel tűzdelt mai modern mese ez ami tökéletesen elkapja a fiatalok figyelmét. De felnőtt fejjel is nagyon szórakoztató a poénjai miatt és a gyönyörűen megkomponált szereplők miatt. A robot is nagyon aranyosra lett megoldva. 10 csillagos az biztos.

2015.06.20 neeta92

Ritka jó mese lett. Voltak kétségeim, hogy lehet ez is egy olyan kis béna film lesz mint sok más. Szerencsére tévedtem és egy jót szórakozhattam rajta. Aranyosak a figurák benne és külön tetszett a japán vonal benne. Több ilyet kérnénk. :)

2015.06.16 Miss Rika

Valahogy nagyon megfogott ez az animációs film. Ritka aranyos volt és egyben izgalmas is. Baymax ritka jó figura lett és szerethető. Szívesen megnézném újra.

2016.07.25 N.Béla

Nagyon aranyos animációs film. Nagyon jól kidolgozták a történetet. Felnőttek számára is igen élvezhető ami nálam plussz pont. A zenék jól el vannak találva benne és tényleg örülök, hogy ilyen szerethető követhető példaképeket tudtak rakni a mesébe.

2016.07.16 Bog1

Nagy kedvenc ez az animációs film. Jó töténni, kedves szereplők, jó szinkron és szerethető karakterek jellemzik. Az animáció egyszerűen hibátlan. A zenèk benne nagyon találóak és önállóan is megállják a lábukat. A mai napig szívesen újranézem ezt a mesét:)

2016.05.05 irodalmialkotas

Az utóbbi időben úgy tűnik, a Disney köszöni szépen, de nagyon jól elvan a Pixar nélkül is… Végre egy szupernél is szuperebb alkotás!

2015.08.20 Filmzabáló

A film nem egy annyira mély darab, hogy feltétlen sokat beszéljünk róla a távolabbi időkben, de mégis hozza azt a színvonalat, hogy megéri beszélni róla. Kevesen tudják, de ez egy Marvel adaptáció animációs módon, így a látványkoncepcióján ez nagyban ki is jön.

2015.04.29 Enccso

Egész érdekes alapkoncepció, de a történetet túlságosan elvitték akció irányba, szóval a végkifejlet nekem kicsit csalódás volt. A mai mesékben ha nincs egy kis robbantgatás meg világmegmentés akkor már nem is érdekes? Pedig Baymex nagyon aranyos vol... Több

2017.03.21 Péter

Aranyos és kedves történet, de nem tartozik a legnagyobb kedvenceim közé, ugyanis ennél azért jóval több jobb animációsfilm létezik. de nincs vele baj, egyszer nézhető.

2016.07.22 Igob1

Aranyos történet bár a cím szerintem nem passzol a filmhez, de ez legyen a legkisebb baj. Gyönyörű szereplők és érzelmes jelenetek jellemzik az egész filmet. Még a mesében szereplő legapróbb macska is nagyon szépen meg vannak animálva. Nagyon izgalmas mese.

2015.10.29 krysn95

Egyedi és kreatív film, kifejezetten kedves és vicces sztorival. Érződik rajta, hogy olyan készítették, akik jót akartak alkotni. Minden álmodozó kis srácnak érdemes lehet megnézni (még akkor is ha már felnőtt)