87% 2012 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2018.09.30 Csillagpor

Zseniális. Nagyon élvezhető mese, sőt. Felnőtt fejjel is nagyon tetszett. Nagyon ötletes technikai fejlesztések meg vannak formálva benne és elgondolkodik az ember, hogy lehet nincs messze az, hogy robot nővérek lássák el adatbázisból az embereket a ... Több

2015.02.06 ANdraS

Eléggé jó mese. Igaz voltak már jobbak is, de a fiaimnak nagyon tetszett, azt mondta, ez a 2. legjobb rajzfilm, amit valaha látott. És ez már valami! Csak én valahogy azt várom el egy családi filmtől, hogy nem csak az animáció lesz gyönyörű, hanem a ... Több

2019.01.04 szabomarc

Nagyon aranyos mese, szép animációkkal. Moziban láttam annó, vannak kifejezetten a felnőtteket megszólító részletei is, összességében tetszett, bár túl mély nyomot nem hagyott.

2016.02.18 trixxy

Eddig 2x láttam. Szerintem remek a történet, végre nem sablonos sztori, aranyos, kedves szereplőkkel. Az utóbbi idők egyik gyöngyszeme nekem:)

2015.05.23 Nathan03

Nagyon jó kis animációs film. Teljesen megérdemelten kapta meg a legjobb animációs filmnek járó elismerést.Látványos,van mondanivalója, aranyos és egyben izgalmas is.

2017.07.28 czigler.nora

Igazán egyedi és új hangulatú ez a mese, eleve az, hogy Japánban játszódik, és hogy ennyire jelen van a high-tech. Szórakoztató kedves kis családi mese.

2018.11.13 iq.csabi

Egy egyedi, érzelem teljes mese. Nagyon szórakoztató és mindenkinek érdemes megnéznie.

2019.03.16 Vágottszemű

Gyerekeknek biztosan tetszene. A főgonosz személye nekem nem tetszett annyira, mint más filmekben, de nem okozott akkora csalódást. Megértem, hogy miért kapott ennyi figyelmet ez a film.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Óriási film, jó poénokkal. Pörgős történettel, ritkaság a mai filmek között. A gyerkőcöket is végig lekötötte a moziban. Nekem nagyon tetszett, ajánlom minden korosztálynak, akik szeretik az animációs filmeket. Nagy plusz pont, hogy a benne lévő talá... Több

2016.02.12 Megamovie

Összességében nekem nagyon tetszik a történet, jók a karakterek, főleg a pufók robot, annyira eltalált karakter. Sajnos az eget rengető találmány elgondolását már olvastam Stanislaw Lem A legyőzhetetlen című műben, de ez szerepel az Amikor megállt a Föld című fimben is.

2017.01.25 Gábor Rózsa

Juhúú.. Ez z az animációs film, amiért lehet lelkesedni, hogy de jó ezt fogjuk nézni! Különös ötlet! Barátság, szeretet, Hősiesség! Szuper mese!

2017.02.11 Niki18

Vicces és egyben tanulságos. Megmutatja mennyire is fontosak a barátaink, fontos hogy értékeljük őket. Felnőtteknek és gyerekeknek is egyaránt tudom ajánlani

2015.02.16 Evcsi95

Az öcsémmel imádjuk ezt a filmet. Szerintem a gyerekek számára nagyon tanulságos lehet. És a személyes egészségügyi asszisztens se semmi.

2016.02.12 Balint

Egy mesének elment, de hogy ez mitől Marvel film azt mai napig nem sikerült kiderítenem, a karakter itthon biztosan nem debütált sehol még :S