87% 2012 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2018.11.12 Norbert93

Páratlan és egyedi alkotás, végre nem plagizálás és reboot, hanem eredeti ötletek és karakterek.

2019.02.20 harnas1207

A michelin figura bénázásán kívül semmi értékelhető nem volt ebben a mesében. Nagyon keleties lett, egyáltalán nem tetszett.

2018.04.26 TomÁcs

Látványban egy különleges mesefilmet kaptunk. Történetben is rendhagyó volt és a karakterek formára sem a megszokottak. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

2018.07.25 Norbi

Nagyon jó kis mesécske volt. Szerettem ezt az egész világot ,amit a mese létrehoz, a főkarakter számomra nem volt túl érdekes szereplő, nem is ő volt a lényeg, hanem a roboton,akinek sikerül is számos vicces pillanatot teremtenie.

2016.01.17 beero88

Nagyon vártam a bemutatója alapján és aggódtam is kicsit, nehogy egy elszúrt animációt kapjak. Szerencsére nem így lett. Élveztem a mese minden egyes percét és szerintem sokan vagyunk még. Bátran ajánlom!

2018.01.05 diumiu

Az egyik legnagyobb kedvenc mesém az utóbbi időből mindenképpen, de azt hiszem bátran kijelenthetem hogy az összes közül amit láttam. Nagyon szeretem azokat a meséket, amelyeknek van mondanivalójuk, amelyekben van humor és érzelem, ami tud valami úja... Több

2017.07.30 Lonka

Kicsit szomorkás a hangulata, de a Japán beütésű dolgok nekem nagyon bejönnek. A története szerethető és a kis robot nagyon vicces karakter.

2015.09.02 MKristijan

Látva hogy csak 5 csillag lehet a maximum amit adhatok ennek a filmnek, elszomorodok, hisz ő a hős 6-os ...hogy lehetne 5-ös. Az egész családnak tetszett, odakötött minket a tv elé egy nyugodt vasárnap estén.

2015.06.05 Dodi

Nagyon aranyos és izgalmas animáció. A poénok annyira nem jöttek át, de azért jól szórakoztam. Baymax hihetetlenül jól kitalált karakter, nem lehet nem szeretni...

2019.04.06 MidoD7

Nálam ez a film több sebből is vérzett, így egyáltalán nem tudom megdicsérni. Lehet, velem van a baj, de nekem ez sajnos nagyon nem tetszett. Időpazarlás volt, ezt bátran mondhatom.

2016.10.08 lolita13

Voltak olyan jelenetei, amit még most is felemlegetek és jót nevetek rajta :) miközben szomorúan kezdödik de végére egy zseniális mese készült

2018.03.07 kevelin

Imádtam Baymax-et. Ugyan csak egy robotról van szó de néha megkönnyeztem azt ami vele történt. Nagyon jó mese, tele jobbnál jobb poénokkal, egyedi történetvezetéssel, és egy kisfiúval akinek mindennél fontosabb az igazság.

2017.08.07 felicity

Ennek a filmnek az eleje szomorú de aztán beindul. jó az animáció, látványos film. A karakterek mis jók. Jó élményt nyújtott a nézése. ajánlom minden gyereknek.

2017.04.18 bgnz367

Nagyon sok kedvenc animációs filmem van. Viszont ez külön helyet érdemel a szívemben tekintve, hogy a japán kultúrával is találkozhatunk benne. Felemelő volt ezt a filmet megtekinteni. Bármikor újranézném.