Croodék

The Croods

2015.05.23 smith

Aranyos történet. Látványos kivitelezés, kellőképpen vicces nem csak gyerekek számára, így kellemes szórakozás az egész család számára. Nekünk nagyon tetszett, bátran ajánlom mindenkinek!

2016.04.30 angel001

Egy ősember apa aki vadul védi a családját, oly annyira hogy a barlangból sem engedi ki őket.De idővel rádöbbennek hogy a kint nem feltétlenül rossz, sőt izgalmas és jó is lehet.Tanulságos, kedves kis mese.

2015.06.26 drsolomon

Szép tájak, jó humor, különleges növények, jó sztori. Kisebbeknek és nagyobbaknak is szórakoztató. Könnyed, kalandokban gazdag, önfeledt kikapcsolódást nyújt.

2015.06.22 ElfRider

Nagyon jó mese, hozza a legjobbak színvonalát. Régóta vártam már egy ilyen témát, ezt a kort bemutató mesét, hisz olyan sok poén forrás adódhat ezekből. A készítők is éltek ezekkel, jól használják a lehetőségeket.

2015.04.22 mimi

A humor a szituációk mellett főleg a karakterekből és a környezetből fakad. Ezek miatt szerettem meg igazán ezt a mesét. Az állatok, illetve a növények olyan egyediek és agyamentek, hogy biztos, hogy meg tudnám még nézni párszor úgy, hogy újabbnál újabb dolgokat fedeznék fel benne.

2017.03.01 Hercegno

Ez tipikusan egy olyan mesefilm, ai nem csupán a gyerekeknek szól, hanem a felnőttek is igazán jól tudnak szórakozni rajta, ami szerintem szintén nagyon fontos.

2017.05.02 Wolowitz

Fantasztikus animációs filmet kaptunk ami kortól függetlenül igazán élvezhető lett. Nagyon tetszett. Nagyon sok tanulsággal van tele a film és persze a karakterek egytől egyig mind szerethetőek.

2016.07.22 K.bogi

Nagyon zseniális felnőtteknek, felnőttebbeknek szóló poénos animációs film. A gyereknek szerintem nem fog annyira tetszeni. Kicsit vontatott néhol. A szereplők übercukik és nem lehet nem vigyorogni a kisállatokon a történeten sem. nagyon tanulságos és poénos is egyben.

2015.06.20 neeta92

Nincs is igazán jó szó arra amit ezzel a mesélve alkottak. Egyértelműen minden korosztály számára javasolt ez az alkotás. Meg van az az oldala amit egy kisgyerek is könnyen kedvelhet és az is aki elvárja, hogy legyen benne némi tanulság. A Croodék pontosan ilyen.

2015.06.16 Miss Rika

Olyan mese ez amire igazán megéri odafigyelni mert nem kevés mondanivalóval szolgál az embereknek. Bőven lenne mit tanulni belőle sokaknak. Azoknak tudnám ezt ajánlani aki szereti a felhőtlen szórakozást és ha nem csak egy semmitmondó animációról van szó hanem mögötte tartalommal.

2016.07.25 N.Béla

Klasszikus felnőtteknek szóló animációs film. Disney minőségű történet és karakterek, grafikák. Igazi nagyon jó mese. Tényleg humorban nincs hiány és tényleg aranyos ahogy bemutatja érdekes gyermeki szemmel az őslakosok viselkedését és történelmi hátterét.

2016.07.18 Bog1

Nagyon szórakoztató kis animációs mesefilm. Moziban láttam még és nagyon tetszett. Aranyos történet és a felnőtteket is tökéletesen lefoglalja. Még a nagymamám is jókat röhögött rajta:D:) Vasárnapi esti esős időben való mozizásra tökéletes. Minden régi mesefanatikusnak tetszeni fog szerintem.

2015.08.20 Filmzabáló

Flinstone család modernizálva, avagy az előemberek megvilágosulása. Mindez animált köntösben. A Croodék egy minden korosztályt szórakoztató animációs vígjáték. A negatív oldalra írjuk fel mellé, hogy ha nem lenne a 3D élménye, akkor ha nem is jelentősen, de érezhetően esne az értéke.

2016.07.24 Igob1

Nagyon kedves és aranyos mese lett ez és közben tanít is sokmindent a történelemről, a kitartásról, a családi összetartásról és a szerelem erejéről. Alapvető izgalmas története van. Felnőttek és gyerekek együtt szerintem nyugodtan nézhetik. Mindenkinek szórakoztató lehet.