Croodék

The Croods

2018.07.31 Norbi

Igazán aranyos kis mese, mondanivalója is van, és ez a szép 3D-s kidolgozás nagyon jól sikerült. Vicces állatokból és poénokból nincs hiány egy tökéletes családi mese.

2022.09.24 Fikatours_blogger

Ha egy történet végig csak arról szóljon, hogy menekülünk az életünkért, elég fárasztó, még akkor is, ha egy szerelmi szálat szövünk bele. Viszont dicséret jár a kreatív animációért és néhány jó poénért.

2017.07.30 Lonka

Nem mondom, hogy a legszebb mese, de a környezetet remekül megcsinálták. Egyszerű és kedvelhető a története, sok humoros jelenettel. A nagyi a kedvenc.

2019.04.12 MidoD7

Szívbemarkoló és tanulságos. Rögtön odacsapott, ahova kellett. Nem cicózik ez a film. Amolyan durr, bele mindent feelingje volt. Tele volt poénnal és akcióval. Semmi se maradt ki. Muszáj volt moziban nézni.

2016.10.08 lolita13

Viccesen mutatja be ennek az ősember családnak az életét, akiknek rengeteg új dologgal kell megismerkednie. Rengeteg vicces jelente van benne, mint például amikor fogva ejtik a fiút :)

2018.03.07 kevelin

Valószínűleg velem van a probléma de azt hiszem negyed óra után kapcsoltam. Nagyon nem tetszett. Nincs olyan dolog amit külön ki tudnék emelni. Egyszerűen nekem úgy ahogy van nem jött be.

2017.08.07 felicity

A látvány is gyönyörű, a karakterek is jók. Izgalmas a története. Sok vicc is van benne. Ajánlom a megnézését. Ez a film tényleg egyszerű de nagyszerű.

2018.10.20 Csillagpor

Nagyon jó és felnőtteknek is rengeteg poénnal rendelkező animációs filmecske. Jót nevettünk rajta tegnap. Érdekes és jó karakterek, mese és történet. Ennél több nekem a jó szórakozáshoz nem kell. Igazi kis popcorn film amint felnőtt és gyerek is jól szórakozik.

2016.04.03 Annuska

Aranyos kis mese, jó a története, bár mostanában mintha egyre csúnyácskább figurák megalkotása volna a cél. Az apuka akkora mint a ház, a lány olyan mint egy NDK-s uszó nő. A nagyi belépői igazán jóra sikeredtek.

2016.10.24 Curacao86

Látványos, kalandos, színes, szagos, akció dús, családi "road movie", rajzfilmbe csomagolva. A gyerekeknek és a gyermek lelkű, soha meg nem öregedő felnőtteknek talán bejön, de nekem nagyon nem tetszett. Valahogy nem volt meg benne az a szikra, hiáb... Több

2017.09.17 SzFa

Jópofa kis animációs film. Gyönyörű tájakkal, vicces karakterekkel, jó poénokkal, egy jólelkészített mesefilm. Minden korosztály számára élvezetes alkotás.

2018.09.23 thejoker

Nagyon aranyos kis története van, sok humorral. Tanulságos is mert van mondanivalója. Nem csak gyerekeknek ajánlott. Nagyszerű családi mese.

2019.01.04 szabomarc

Érdekes felfogása a témának, hogy az emberek az újtól gyakran félnek, de ezzel együtt jó is kisülhet azokból. Tetszett, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt élvezhető rajzfilm, ajánlom.

2018.07.17 czerik

Egész jó mese, ajánlom (a kisebb korosztálynak).