Bébi úr

The Boss Baby

2019.08.17 indingo

Egy helyes és humoros mesére számítottam. Nekem nem tetszett, kicsit beteg volt a főszereplő. A története elég erőltetett, a poénok közepesek.

2017.04.17 ArpiHajdu és Réci

Gólyamese

Úgy látom a nagy filmstúdiókat egyre jobban érdekli az a téma, hogy honnan érkeznek a kisbabák. A Warner Bros. produkciója, a Gólyák után, ezúttal a Dreamworks teremti meg a maga gólyameséjét a Bébi úrral. Szerintem utóbbi sokkal jobban sikerült, his... Teljes kritika

2017.12.13 Yosihiro

Kicsit ijesztő kicsit humoros de viszont jó történet színes és elgondolkodtató rajzfilm lett ebből. Kicsit erőltetettnek érzem a történetet de a mese az mese és jót szórakoztam. Elvégre ez a lényeg :)l

2018.01.19 Shelby07

Nagyon rossz volt, abszolút nem tetszett. Előzetes alapján annyira tetszett, hogy majdnem elmentem megnézni a moziba. Végül mégse mentem és amikor megnéztem otthon és vége lett a filmnek, csak azt mondtam, hogy ez komoly? Nagyon örülök, hogy nem nézt... Több

2017.08.16 Deku

Nekem végeredményben bejött a dolog. Eleinte nagyon kételkedtem a sztoriban, a poénok langyosak voltak. Viszont a két karakter között nagyon összejött a szinkron és emiatt mégis csak jó kis mese lett.

2017.07.27 Orosz István

Meg kell hagyni nem egy hétköznapi mese de nekem nagyon tetszett függetlenül attól hogy többen írtátok túltolták a filmet ami mondjuk igaz is mindezt leszámítva jó kis esti szórakozás volt.

2017.08.14 GedyPapa

Szerintem jóra sikerült a rajzfilm. Én nagyon sokat nevettem rajta. Ennek a főszereplő kidolgozottsága volt az egyetlen oka. A többi karaktert (szülők, testvér) elég erőteljesen hanyagolták és nem fektettek beléjük annyi melót. Talán ha rajtuk is dolgoztak volna, akkor összejön valami jobb.

2018.02.15 Diesel

Vicces szórakoztató animációs mese. A történet tetszett. Az ilyen jellegű mesékért annyira nem vagyok oda de hát kinek mi :D. Bevallom 2x sikerült elaludnom közben, de ennek ellenére nem volt rossz. Látványos is volt és azért poénos jelenteket is tartalmazott. Nekem kicsit azért sok volt. Egyszer azért meg lehet nézni.

2017.10.12 Lamboh

Nagyon aranyos kis mese. Kicsit olyan érzésem van, hogy inkább a felnőtteket akarták megszólítani ezzel a filmmel, mint sem a fiatalabb korosztályt. A rejtett poénok sokszor voltak olyanok, amik nem kisgyerekeknek valóak. Többszöri nézésre is alkalmas.

2019.07.23 Ms. Akárki

Főleg kisgyerekek fogják ezt élvezni úgy vélem. Aranyos történet. Az animáció viszont szerintem botrányos...ennél azért sokkal szebbet szokott összehozni a Dream Works. Egynek elmegy főleg a zenéje miatt. Hans Zimmer dinamikája azért feljavítja kissé a filmet.

2018.11.08 Norbert93

Nem kiemelkedő, de aranyos és kellemes mese. Az alapötlet nem túl egyedi, de a megvalósítása egyértelműen az. Jó kis mozi.

2018.01.02 MMcFly2015

Ez az a mese, amit majdnem egy teljes évig halogattam, hogy megnézzem -e! Kár volt elhúzni, ugyanis felnőtt fejjel szerintem jobban élveztem, mint a korosztály, akinek készült. Az alap téma - a bébi üzem - elég hülyeségnek tűnt, kellett 20-30 perc, m... Több

2017.07.28 Lonka

Elég helyes kis mese lett ez, bár ehet hogy a felnőttek jobban szórakoznak rajta, mint a gyerekek. Ami még nagyon tetszett azok a figurák, a baba járása haláli volt.

2018.01.21 MKristijan

Egy érdekes elképzelése a gyerekkornak, mind az idősebb mind a baba szemszögéből. Érdekes történet volt, le is kötött, volt hogy nevettem is. Nem csalódtam benne.