Közösség

Vélemény:

 

74 Bébi úr

(2017)

Bébi úr

 
Shelby07   2018.01.19 22:11
0

Nagyon rossz volt, abszolút nem tetszett. Előzetes alapján annyira tetszett, hogy majdnem elmentem megnézni a moziba. Végül mégse mentem és amikor megnéztem otthon és vége lett a filmnek, csak azt mondtam, hogy ez komoly? Nagyon örülök, hogy nem néztem meg moziban, nagy kár lett volna pénzt kidobni erre a mesére. Remélem a készítők nem gondolták komolyan, hogy ezt gyerekeknek készítették, mert borzalom ez a mese. Még felnőtt fejjel is csak néztem, hogy mennyire pocsék. Persze van aki aranyosnak, ötletesnek találja, és voltak is benne jó poénok, de alapvetően soha többet nem nézném meg, még ha az életemen is múlna rajta. Elég beteg ez a mese, unalmas volt és egész végig azt vártam, hogy mikor lesz már vége. Persze végig néztem mert azért volt bennem némi kíváncsiság, hogy mi lesz a vége, de nagyon nagy csalódást okozott. Ha lenne gyerekem, biztos, hogy nem engedném meg neki, hogy megnézze. Hiába szánták aranyosnak, egyáltalán nem az. Komolyan nagyon nagy csalódást okozott, sokkal kevesebbet nyújtott, mint ahogy azt vártam, ezért is adok neki csak 1 csillagot.