Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Hupikék törpikék

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Nagyon szeretem amikor a filmet keverik mesés karakterekkel, elemekkel. Istenien néz ki és történetben is határ a csillagos éj. Itt is fantáziadús és pörgős lett a cselekmény, de inkább gyerekek a célközönség. Több poén jót tett volna a filmnek.

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Gyermekkorom legkedvesebb meseszereplői, a törpék. A film is nagyon jól sikerült, már jó néhányszor megnéztem, és még mindig nagyon élvezem.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Sajnos nem lett olyan jó, mint vártam. Neil Patrick Harris-nak szerintem ezt nem kellett volna elvállalnia. Minden szereplő idegesítő. Kár volt kimozdítani a törpöket a helyükről. A második rész pedig még ennél is rosszabb.

Orosz István   2017. 08. 03.

Nagyon jól megfilmesítették ezt a klasszikusnak mondható rajzfilmet. Egész jó kis történetet, találtak ki hozzá, nagyon jó a látvány is. Tényleg le a kalappal, a készítők előtt.

VvV   2018. 11. 30.

Az eredeti mese nekem jobban bejött, de jó volt új köntösben látni a szereplőket. A története is kellemes volt.

2011-ben a 9. legtöbb bevételt hozó film volt.

A Sony Pictures Animation stúdió 4. kiadott filmje.