Hupikék törpikék

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Gyermekkorom legkedvesebb meseszereplői, a törpék. A film is nagyon jól sikerült, már jó néhányszor megnéztem, és még mindig nagyon élvezem.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Sajnos nem lett olyan jó, mint vártam. Neil Patrick Harris-nak szerintem ezt nem kellett volna elvállalnia. Minden szereplő idegesítő. Kár volt kimozdítani a törpöket a helyükről. A második rész pedig még ennél is rosszabb.

Orosz István   2017. 08. 03.

Nagyon jól megfilmesítették ezt a klasszikusnak mondható rajzfilmet. Egész jó kis történetet, találtak ki hozzá, nagyon jó a látvány is. Tényleg le a kalappal, a készítők előtt.

Bazzzsi   2019. 01. 08.

Ha független meseként nézem egész helyes, de ha az elődhöz hasonlítom gyenge utánzat.

VvV   2018. 11. 30.

Az eredeti mese nekem jobban bejött, de jó volt új köntösben látni a szereplőket. A története is kellemes volt.

2011-ben a 9. legtöbb bevételt hozó film volt.

(mamiéstöti2 )

A Sony Pictures Animation stúdió 4. kiadott filmje.

(mamiéstöti2 )