Hupikék törpikék (2011)

The Smurfs

Hupikék törpikék

picurka   2021. 11. 08.

Nem láttam még az eredeti rajzfilmet, viszont ezt a filmet nagyon élveztem. :) Lehet, felnőtt koromra máshogy fogom látni, de most egyelőre az egyik kedvenc filmem. A folytatás is tetszett! :)

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Gyermekkorom legkedvesebb meseszereplői, a törpék. A film is nagyon jól sikerült, már jó néhányszor megnéztem, és még mindig nagyon élvezem.

Orosz István   2017. 08. 03.

Nagyon jól megfilmesítették ezt a klasszikusnak mondható rajzfilmet. Egész jó kis történetet, találtak ki hozzá, nagyon jó a látvány is. Tényleg le a kalappal, a készítők előtt.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Nagyon szeretem amikor a filmet keverik mesés karakterekkel, elemekkel. Istenien néz ki és történetben is határ a csillagos éj. Itt is fantáziadús és pörgős lett a cselekmény, de inkább gyerekek a célközönség. Több poén jót tett volna a filmnek.

Sabnock Sanatory   2021. 03. 07.

Egy bődületes gagyi. Értelmetlen és csúnya CGI. Digitálisan ocsmány törpök, amiket csak megaláztak a rajzfilmhez képest. Megint egy holdkóros rendező, aki nem bírt magával.

VvV   2018. 11. 30.

Az eredeti mese nekem jobban bejött, de jó volt új köntösben látni a szereplőket. A története is kellemes volt.

Ghotik   2016. 10. 04.

Gyerekként nagyon szerettem ezt a mesét. A zenéje is tetszett. A szereplők nagyon aranyos karakterek, és a történetek is fantáziadúsak, ötletesek, nekem nagyon tetszett ez a feldolgozás.

2011-ben a 9. legtöbb bevételt hozó film volt.

A Sony Pictures Animation stúdió 4. kiadott filmje.