The Smurfs
Hupikék törpikék

A törpök szoronganak, mert előre látják a rájuk váró bajt. Hókuszpók, az ősi ellenfelük továbbra is könyörtelenül a nyomukba ered, és sajnos egy szerencsétlen balesetnek köszönhetően, amit Ügyifogyi ügyetlenkedése okozott, tudomást szerzett a hollétükről. A törpék csoportja sarokba szorítva… Több

Rendező: Raja Gosnell
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Belgium
Premier (HU): 2011.08.25. | HBO Max (2023.08.12.)
Több

2021.11.08 picurka

Nem láttam még az eredeti rajzfilmet, viszont ezt a filmet nagyon élveztem. :) Lehet, felnőtt koromra máshogy fogom látni, de most egyelőre az egyik kedvenc filmem. A folytatás is tetszett! :)

2015.01.23 mamiéstöti2

Gyermekkorom legkedvesebb meseszereplői, a törpék. A film is nagyon jól sikerült, már jó néhányszor megnéztem, és még mindig nagyon élvezem.

2017.08.03 Orosz István

Nagyon jól megfilmesítették ezt a klasszikusnak mondható rajzfilmet. Egész jó kis történetet, találtak ki hozzá, nagyon jó a látvány is. Tényleg le a kalappal, a készítők előtt.

2019.07.31 Ms. Akárki

Nagyon szeretem amikor a filmet keverik mesés karakterekkel, elemekkel. Istenien néz ki és történetben is határ a csillagos éj. Itt is fantáziadús és pörgős lett a cselekmény, de inkább gyerekek a célközönség. Több poén jót tett volna a filmnek.

Egy bődületes gagyi. Értelmetlen és csúnya CGI. Digitálisan ocsmány törpök, amiket csak megaláztak a rajzfilmhez képest. Megint egy holdkóros rendező, aki nem bírt magával.

2011-ben a 9. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

A Sony Pictures Animation stúdió 4. kiadott filmje.Szerző: mamiéstöti2