Vélemények: Hupikék törpikék (2011)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Gyermekkorom legkedvesebb meseszereplői, a törpék. A film is nagyon jól sikerült, már jó néhányszor megnéztem, és még mindig nagyon élvezem.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Sajnos nem lett olyan jó, mint vártam. Neil Patrick Harris-nak szerintem ezt nem kellett volna elvállalnia. Minden szereplő idegesítő. Kár volt kimozdítani a törpöket a helyükről. A második rész pedig még ennél is rosszabb.

Orosz István   2017. 08. 03.

Nagyon jól megfilmesítették ezt a klasszikusnak mondható rajzfilmet. Egész jó kis történetet, találtak ki hozzá, nagyon jó a látvány is. Tényleg le a kalappal, a készítők előtt.

Bazzzsi   2019. 01. 08.

Ha független meseként nézem egész helyes, de ha az elődhöz hasonlítom gyenge utánzat.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Nagyon szeretem amikor a filmet keverik mesés karakterekkel, elemekkel. Istenien néz ki és történetben is határ a csillagos éj. Itt is fantáziadús és pörgős lett a cselekmény, de inkább gyerekek a célközönség. Több poén jót tett volna a filmnek.

VvV   2018. 11. 30.

Az eredeti mese nekem jobban bejött, de jó volt új köntösben látni a szereplőket. A története is kellemes volt.

Ghotik   2016. 10. 04.

Gyerekként nagyon szerettem ezt a mesét. A zenéje is tetszett. A szereplők nagyon aranyos karakterek, és a történetek is fantáziadúsak, ötletesek, nekem nagyon tetszett ez a feldolgozás.

szd91   2015. 07. 26.

Nem veszi be a gyomrom. A klasszikus hupikék törpikéken, kazettákon nőttem fel nekem ez nagyon idegen. Még az animáció elmenne, de hogy az élő szereplők minek bele??? Barney és a cuki neje dobja fel a sztorit de amúgy egyszer nézhető.

fagitta   2015. 03. 28.

Nagyon aranyos mozi, új elemeket is bevisz. Sok a filmes utalás, ami a gyerekek számára nem mindig érthető. Felnőtt fejjel inkább unalmas, de gyerekeknek nagy élményt nyújthat.

cunci   2015. 06. 16.

Ritka gyenge a film, a törpök néha kimondottan idegesítők. Van egy-két vicces beszólás, de egyébként elfelejthető ez a film. Tulajdonképpen az eleje nagyon tetszett, Aprajafalva csodásan lett megidézve, komolyan mondom, ha végig ott játszódna, mint az eredeti mese imádnám ezt a filmet, de sajnos ez nem így lett.

krisztike18   2015. 05. 21.

A másfél óra alatt sok filmes utalást kapunk (E.T., Apokalipszis most, Óz), amit a kicsik nem értenek majd, Törpilla eredeti szinkronhangja, Katy Perry saját slágerére utal („I Kissed A Smurf”), továbbá van egy csomó product placement (Blu-ray reklám. Mert kék. Érted.) és néhány kínos pillanat is (Guitar Hero klip). A kivitelezés gyengus, a végeredmény mégsem annyira kínos, inkább csak unalmas azoknak, kiknek évei száma nem egyjegyű.

sziliné bea   2015. 02. 09.

Nagyon aranyos mese. Mind felnőttnek,mind gyereknek!

sanyika   2015. 01. 31.

Kedvelem ezt a mesét, tetszik benne a törpök kalandja és Hókuszpók mesterkedése a törpök ellen és elfogása érdekében.

Jcsornane   2015. 02. 23.

Kicsit fura volt elsőre a 2d mesék után, de egy szerethető mese lett. Családi film, ami a kicsiknek és a nagyoknak is szórakoztató lehet, akik a hagyomány mesesorozaton nőttek fel. Szerintem kellemes, szórakoztató film lett, bátran merem ajánlani.

Misiszalanics   2016. 05. 14.

Gyerekként is a kedvencem volt. Nagyon tetszet ez a mese nagyom vicces volt nem csak a kicsiknek jo hanem a nagyoknak is! Kedvencem Törperős.