Hupikék törpikék

The Smurfs

2021.11.08 picurka

Nem láttam még az eredeti rajzfilmet, viszont ezt a filmet nagyon élveztem. :) Lehet, felnőtt koromra máshogy fogom látni, de most egyelőre az egyik kedvenc filmem. A folytatás is tetszett! :)

2015.01.23 mamiéstöti2

Gyermekkorom legkedvesebb meseszereplői, a törpék. A film is nagyon jól sikerült, már jó néhányszor megnéztem, és még mindig nagyon élvezem.

2017.08.03 Orosz István

Nagyon jól megfilmesítették ezt a klasszikusnak mondható rajzfilmet. Egész jó kis történetet, találtak ki hozzá, nagyon jó a látvány is. Tényleg le a kalappal, a készítők előtt.

2019.07.31 Ms. Akárki

Nagyon szeretem amikor a filmet keverik mesés karakterekkel, elemekkel. Istenien néz ki és történetben is határ a csillagos éj. Itt is fantáziadús és pörgős lett a cselekmény, de inkább gyerekek a célközönség. Több poén jót tett volna a filmnek.

Egy bődületes gagyi. Értelmetlen és csúnya CGI. Digitálisan ocsmány törpök, amiket csak megaláztak a rajzfilmhez képest. Megint egy holdkóros rendező, aki nem bírt magával.

2018.11.30 VvV

Az eredeti mese nekem jobban bejött, de jó volt új köntösben látni a szereplőket. A története is kellemes volt.

2016.10.04 Ghotik

Gyerekként nagyon szerettem ezt a mesét. A zenéje is tetszett. A szereplők nagyon aranyos karakterek, és a történetek is fantáziadúsak, ötletesek, nekem nagyon tetszett ez a feldolgozás.

Rontó Ralph
Hol nézheted: Netflix,TV
Hupikék törpikék 2
2013

2016.12.04 HercegPeter

Sajnos nem lett olyan jó, mint vártam. Neil Patrick Harris-nak szerintem ezt nem kellett volna elvállalnia. Minden szereplő idegesítő. Kár volt kimozdítani a törpöket a helyükről. A második rész pedig még ennél is rosszabb.

2019.01.08 Bazzzsi

Ha független meseként nézem egész helyes, de ha az elődhöz hasonlítom gyenge utánzat.

2015.07.26 szd91

Nem veszi be a gyomrom. A klasszikus hupikék törpikéken, kazettákon nőttem fel nekem ez nagyon idegen. Még az animáció elmenne, de hogy az élő szereplők minek bele??? Barney és a cuki neje dobja fel a sztorit de amúgy egyszer nézhető.

2015.03.28 fagitta

Nagyon aranyos mozi, új elemeket is bevisz. Sok a filmes utalás, ami a gyerekek számára nem mindig érthető. Felnőtt fejjel inkább unalmas, de gyerekeknek nagy élményt nyújthat.

2015.02.09 sziliné bea

Nagyon aranyos mese. Mind felnőttnek,mind gyereknek!

2015.01.31 sanyika

Kedvelem ezt a mesét, tetszik benne a törpök kalandja és Hókuszpók mesterkedése a törpök ellen és elfogása érdekében.

2015.02.23 Jcsornane

Kicsit fura volt elsőre a 2d mesék után, de egy szerethető mese lett. Családi film, ami a kicsiknek és a nagyoknak is szórakoztató lehet, akik a hagyomány mesesorozaton nőttek fel. Szerintem kellemes, szórakoztató film lett, bátran merem ajánlani.