Szörny Rt. (2001)

Monsters, Inc.

Szörny Rt.

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Aranyos mese, nagyon találó szereplőkkel, történettel, mondanivalóval. A rémisztés nagy mesterei a két főhős, akik az elején még nem is sejtették milyen kalandokba lesz részük. 5/5

HercegPeter   2016. 12. 07.

Kiskoromban sokszor láttam, de ma már annyira nem fog meg. Inkább a kisebbeknek való, aranyos, vicces rajzfilm. Olyan poénok vannak benne, amikkel a szülők a való életben is nevettetik a gyerekeiket.

citizenfour99   2016. 03. 13.

Egyik kedvenc animációs mesém. Nagyon király és kreatív meg szép látványvilág, jópofa karakterek, bárkinek ajánlom felnőttnek is egyaránt.

MP170506   2019. 05. 28.

Nagyszerű kis mese. Aranyos, jól összerakott figurák. Cuki történet, aminek még mondanivalója is van. Nagyon jó a humora, kicsiknek és nagyoknak egyaránt kikapcsolódás.

Dodi   2015. 06. 08.

A mai napig az egyik kedvenc animációs filmem. A történet szórakoztató, humoros és van tanulsága, a karakterek nagyon aranyosak. És tetszik, hogy nem sablonos film!

374-es Sully szekrénye a Monster inc. öltözőben.

(dailyfilmsan )

Randalt láthatjuk a Toy Story-ban Andy szobájában egy matricán.

(Scramananga)

Az A113-as kódot még hivatalosan senki nem szúrta ki, hogy hol van, de a rendező azt mondta, elrejtette. Egyesek szerint egy öltözőszekrényre van ráírva, vagy egy oszlopra az ajtó-raktárban.

(Scramananga)