Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Szörny Rt. (2001)

Monsters, Inc.

Kósa Bence   2021. 06. 13.

Monsters, INC.

Gyerekkorom kedvenc filmje. A Pixar legjobb alkotása (szerintem). Ez a film segít legyőzni a félelmet. A szörnyeket egy másik szemszögből is megismerjük.

Deku   2017. 07. 10.

Marha jó kis mese volt. Meglehet nézni akár többször is mert jópofa kis története van. Aranyos karakterekkel. Kicsiknek különösen ajánlott megtanítja, hogy nem kell félni mindentől.

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Aranyos mese, nagyon találó szereplőkkel, történettel, mondanivalóval. A rémisztés nagy mesterei a két főhős, akik az elején még nem is sejtették milyen kalandokba lesz részük. 5/5

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Emlékszem mikor megkaptam kazettán nagyon vártam, hogy megnézhessem és nem csalódtam. Nagyszerű világot vittek a vászon elé, jó story, elképesztő karakterek, hangulatos aranyos mese lett belőle.

HercegPeter   2016. 12. 07.

Kiskoromban sokszor láttam, de ma már annyira nem fog meg. Inkább a kisebbeknek való, aranyos, vicces rajzfilm. Olyan poénok vannak benne, amikkel a szülők a való életben is nevettetik a gyerekeiket.

Orosz István   2017. 07. 19.

Gyermekkorom egyik kedvenc animációs filmje. Egyáltalán van olyan ember aki nem szereti a nagy melák, és a kis zöld küklopsz történetét? Hozzá tenném a magyar szinkron nagyon jó.

Sabnock Sanatory   2019. 01. 19.

Csúcsalkotás....egy hihetetlen világba kalauzol minket,ami hamar elragad,és sodor magával...fantasztikusan jól felépített,megálmodott karakterek,és gyönyörűen megrajzolt világ,ami kibontakozik !!!Mindenkinek ajánlott !!! :)

374-es Sully szekrénye a Monster inc. öltözőben.

(dailyfilmsan )

Randalt láthatjuk a Toy Storyban Andy szobájában egy matricán.

(Scramananga)

Az A113-as kódot még hivatalosan senki nem szúrta ki, hogy hol van, de a rendező azt mondta, elrejtette. Egyesek szerint egy öltözőszekrényre van ráírva, vagy egy oszlopra az ajtóraktárban.

(Scramananga)

A lakókocsi a film végén ugyanaz, ami az Egy bogár élete című filmben is megjelenik.

(Scramananga)

Ugyanaz az ember adta Rose hangját, aki később Dugét a Fel! című filmben.