Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Szörny Rt. (2001)

Monsters, Inc.

Oliver.guy_   2020. 12. 01.

Aranyos mesefilm, egy családi mozizáshoz kiváló választás. Az izgalmas történet és a vicces jelenetek mind a kisgyerekek, mind a felnőttek számára élvezhetők lehetnek.

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Aranyos mese, nagyon találó szereplőkkel, történettel, mondanivalóval. A rémisztés nagy mesterei a két főhős, akik az elején még nem is sejtették milyen kalandokba lesz részük. 5/5

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Emlékszem mikor megkaptam kazettán nagyon vártam, hogy megnézhessem és nem csalódtam. Nagyszerű világot vittek a vászon elé, jó story, elképesztő karakterek, hangulatos aranyos mese lett belőle.

Deku   2017. 07. 10.

Marha jó kis mese volt. Meglehet nézni akár többször is mert jópofa kis története van. Aranyos karakterekkel. Kicsiknek különösen ajánlott megtanítja, hogy nem kell félni mindentől.

HercegPeter   2016. 12. 07.

Kiskoromban sokszor láttam, de ma már annyira nem fog meg. Inkább a kisebbeknek való, aranyos, vicces rajzfilm. Olyan poénok vannak benne, amikkel a szülők a való életben is nevettetik a gyerekeiket.

Orosz István   2017. 07. 19.

Gyermekkorom egyik kedvenc animációs filmje. Egyáltalán van olyan ember aki nem szereti a nagy melák, és a kis zöld küklopsz történetét? Hozzá tenném a magyar szinkron nagyon jó.

dailyfilmsan   2018. 11. 13.

A szörny rt. egy igen hasznos mese. Energiagazdaságra buzdít és megmutatja a gyerekeknek hogy semmi félni valójuk nincs a gardróbban esetenként ágy alatt bújkáló "szörnyektől". A rajzfil tele van pixar-os utalásokka, de més a híre A113-at senki nem fedezte fel. Úgyhogy hajrá ha sikerült felfedezni mindenképp oszd meg!

374-es Sully szekrénye a Monster inc. öltözőben.

(dailyfilmsan )

Randalt láthatjuk a Toy Storyban Andy szobájában egy matricán.

(Scramananga)

Az A113-as kódot még hivatalosan senki nem szúrta ki, hogy hol van, de a rendező azt mondta, elrejtette. Egyesek szerint egy öltözőszekrényre van ráírva, vagy egy oszlopra az ajtóraktárban.

(Scramananga)

A lakókocsi a film végén ugyanaz, ami az Egy bogár élete című filmben is megjelenik.

(Scramananga)

Ugyanaz az ember adta Rose hangját, aki később Dugét a Fel! című filmben.

(Scramananga)

Rémisztési eredményjelzőn Pixar dolgozók nevei olvashatók.

(Scramananga)

Sully-nak 2.3 millió animált hajszála van.

(Scramananga)

Mike eredetileg Randal asszisztense lett volna.

(Scramananga)

A rémisztő-szimulátor kezelőfelületén egy kijelzőn a Pixar telefonszáma látható.

(Scramananga)

Bo szobájában található egy Jessei bábu, mely utalás a Toy Story-ra.