Szörny Rt. (2001)

Monsters, Inc.

Vélemények: Szörny Rt. (2001)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Aranyos mese, nagyon találó szereplőkkel, történettel, mondanivalóval. A rémisztés nagy mesterei a két főhős, akik az elején még nem is sejtették milyen kalandokba lesz részük. 5/5

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Emlékszem mikor megkaptam kazettán nagyon vártam, hogy megnézhessem és nem csalódtam. Nagyszerű világot vittek a vászon elé, jó story, elképesztő karakterek, hangulatos aranyos mese lett belőle.

Deku   2017. 07. 10.

Marha jó kis mese volt. Meglehet nézni akár többször is mert jópofa kis története van. Aranyos karakterekkel. Kicsiknek különösen ajánlott megtanítja, hogy nem kell félni mindentől.

HercegPeter   2016. 12. 07.

Kiskoromban sokszor láttam, de ma már annyira nem fog meg. Inkább a kisebbeknek való, aranyos, vicces rajzfilm. Olyan poénok vannak benne, amikkel a szülők a való életben is nevettetik a gyerekeiket.

Orosz István   2017. 07. 19.

Gyermekkorom egyik kedvenc animációs filmje. Egyáltalán van olyan ember aki nem szereti a nagy melák, és a kis zöld küklopsz történetét? Hozzá tenném a magyar szinkron nagyon jó.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Egy formabontó, de mégis nagyon aranyos rajzfilm. Zseniális humorral és történettel apellál a Szörny Rt, ami igazi többször nézős mese. A karakterek kiválóak és párbeszédek szintén.

dailyfilmsan   2018. 11. 13.

A szörny rt. egy igen hasznos mese. Energiagazdaságra buzdít és megmutatja a gyerekeknek hogy semmi félni valójuk nincs a gardróbban esetenként ágy alatt bújkáló "szörnyektől". A rajzfil tele van pixar-os utalásokka, de més a híre A113-at senki nem fedezte fel. Úgyhogy hajrá ha sikerült felfedezni mindenképp oszd meg!

Lamboh   2017. 10. 14.

Hú, régen nagyon elszomorított ez a mese. Sokat nevettem rajta, mert nagyon vicces, és aranyos, de nekem a végén az ajtó bedarálás és a búcsúzkodás jobban betett. Annak ellenére is, hogy aztán elvileg happy end lett a vége. Azon animációs filmekhez sorolom, amiket nem érdemes kihagyni.

citizenfour99   2016. 03. 13.

Egyik kedvenc animációs mesém. Nagyon király és kreatív meg szép látványvilág, jópofa karakterek, bárkinek ajánlom felnőttnek is egyaránt.

puffancshercegnő   2016. 09. 20.

Ez egy tényleg egyedi mese, újszerű történettel, kedves karakterekkel és izgalmas cselekménnyel. El is gondolkodtatja az embert, mert van mögöttes értelme a filmnek, amit lehet, hogy a gyerekek nem értened meg, sőt biztos, de ha felnőtt fejjel újra megnézik, rájönnek, hogy több van emögött a mese mögött, mint amit először mutatni vél.

Szivárvány1   2016. 08. 29.

Zseniális 90-es évekbeli animációs film. Bár szeritem ez a mese inkább felnőtteknek készült és nekik is ildomos csak nézni. Egy kisgyermeknek ennyi szörnyike lehet ijesztő lenne. Aranyos a történet és izgalmas. A zene is nagyon jó. Összességében mindig jó újranézni.

Dodi   2015. 06. 08.

A mai napig az egyik kedvenc animációs filmem. A történet szórakoztató, humoros és van tanulsága, a karakterek nagyon aranyosak. És tetszik, hogy nem sablonos film!

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Hát nem a legszebb mese,a mit valaha láttam. A figurák lehet, hogy bájosak, de elég csúnyácskák értem én, hogy szörnyek, na de akkor is. A története kedvelhető.

TomÁcs   2018. 04. 26.

Picit olyan gyerekbutító mese, de ezen már meg sem lepődök. A története ettől még kedvelhető, de csak bizonyos korosztály számára. A kislány aranyos benne.

lolita13   2016. 10. 14.

tanulságos mese, és nagyon kreatív a történet .

VvV   2018. 11. 30.

EGy városi legendából indul ki a történet. A szereplők helyesek és humorosak.

XETH   2018. 03. 30.

A legcukibb mese amit valaha láttam! Imádtam az egész történetet, engem úgy megvettek, mint annak a rendje. Ha belegondolunk, napjainkban is az történik, hogy a filmek és média irányába egyre csak nő az ingerküszöbünk, egy 1991-es akciófilmet ma már inkább csak megmosolygunk, mint megborzongunk rajta. És az is baromi aranyos, hogy a szörnyek annyira félnek a kisgyerekektől, hogy minimum halálos az érintésük. Külön plusz pont, hogy végül a sikoly technológiát is lecserélik sokkal barátibb módszerre. Nagyon szerettem, többször is láttam, és még biztosan megnézem. 5/5

felicity   2017. 08. 10.

Cuki kis film. Szeretem a részeit. Az animáció tényleg lehetne jobb, de amúgy minden más szupcsi. Ezt a filmet minden gyereknek meg kell néznie. Ajánlani tudom.

MidoD7   2019. 04. 06.

Azt hittem, valami gagyi kis próbálkozás lesz, de nem így történt. Igazán alulértékeltnek tartom a filmet, mivel azért jól el lehet szórakozni rajta. Javaslom megtekintésre.

bgnz367   2017. 04. 18.

Ez az a fajta mese ami csupa cukiságból áll és valószínűleg elsősorban a kisebb néző közönséget célozná meg. Próbálja eloszlatni, hogy a szörnyektől bizony nem kell félni ami egész aranyos ötlet. Szerintem szórakoztató.

dittee   2015. 12. 29.

Aranyos és tanulságos mese, de szerintem kissé unalmas...

Yosihiro   2015. 02. 06.

Itt vannak a szörnyek! Csodálatos szeretnivaló alkotás. Nem lehet nem szeretni. A történek kicsit "rémisztően" kezdődik gyermek szemmel de minden jó ha a vége jó ezért érdmes felnőttel együtt nézni és ajánlott is :)

Norbert93   2019. 04. 26.

A Pixar egyik zászlóshajója, igaz, hogy nem mai, de igazán maradandót alkotott, s külön örülök, hogy nem lett bőrlehúzás áldozata.

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

Nagyon fantáziadús! Ahogy elképzeli, hogy a gyerekek legnagyobb félelme - az ajtó, szörnyek világa - valójában kapcsolat egy másik, a szörnyek világával, na az zseniális. És minden szörny szerethető a maga formájában :)

moviewer   2017. 07. 19.

Aranyos rajzfilm. Érdekes az alapötlet és a megvalósítása is jól sikerült. A karakterek izgalmasak, kidolgozottak, szerethetőek. Ez is egy olyan alkotás, amit szerintem mindenkinek érdemes megnézni.

Scramananga   2017. 01. 02.

Az egyik legjobb Pixar, és Disney film. Én máig nagyon szeretem, az animáció hibátlan, a történet érdekes, és a végét is nagyon eltalálták. Bár az Oscart túlzásnak érzem, a legjobb eredeti dalért, minden más, nagyon jó. Ajánlom, minden korosztálynak, biztos tetszeni fog.

Lonka   2017. 07. 29.

Nagyon bírtam a történetét, még felnőtt fejjel is helyes és humoros kis történet volt. Fura egy mesénél, hogy az első rész időben később van mint a második rész. Nem is tudom milyen meséhez csináltak még előzményrészt.

sabnock666   2019. 01. 19.

Csúcsalkotás....egy hihetetlen világba kalauzol minket,ami hamar elragad,és sodor magával...fantasztikusan jól felépített,megálmodott karakterek,és gyönyörűen megrajzolt világ,ami kibontakozik !!!Mindenkinek ajánlott !!! :)

SzFa   2017. 10. 03.

Nagyon szeretem, egyedi képet fest a szörnyekről. Mellé meg kell nézni a Szörny egyetemet. Nagyon vicces, tele van jó poénokkal. Imádom a karaktereket. A történet is aranyos. Többször is megnéztem és még meg is fogom.

szabomarc   2019. 01. 04.

Aranyos történet, érdekes elképzeléssel, jó animációval. Szerintem oly sok más rajzfilmhez hasonlóan minden korosztály élvezi a történetét, így mindenkinek ajánlom.