Mézengúz

Mézengúz

Bee Movie
Homer

Barry a méhecske most fejezte be tanulmányait, és készül kilépni a nagybetűs életbe. Szomorúan tapasztalja azonban, hogy a dolgos méhhétköznapok közel sem olyan kecsegtetőek, ahogyan korábban hitte. Nem csak, hogy ugyanabban a posztban kell lerobotolnia egész életét, ahová kerül, de ráadásul… Több

Forgatókönyvíró: Chuck Martin, Tom Papa
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2007.12.06.

2020.07.11 Interfectorem Sabnock

Nagyon szuper kis mozi,a fiam egyik kedvenc meséje volt,és én is rengetegszer láttam.Barry eszméletlen aranyos,karakán kis fickó,aki eléri a céljait,mert annyira szeretné,és tesz is érte.Vicces,élvezhető animációs mese.

2017.07.29 Orosz István

Nem volt, rossz bár kicsit agyzsibbasztó de érdekesen mutatják be a méhek társadalmát. Mondani valója is van, hogy a méheknek milyen fontos szerepe van az életben, pl a virágok és növények beporzásához.

2019.07.21 Ms. Akárki

Nagyon aranyos mese. Méhek akik rájönnek hogy az emberek kizsákmányolják őket és ezért törvényes úton pereskedni kezdenek kárpótlásért. Haláli történet. Vicces, pörgős és kellemes kikapcsolódás az egész családnak.

2017.11.20 Bazzzsi

Kicsit hajaz az Egy bogár élete című mesére, de végül is egy kedvelhető történet. Szépek a figurák és a története sem túl gyerekes. Aranyos a kis méhecske.

2018.03.07 kevelin

Átlagos film, átlagos megoldásokkal. Egy gyereknek persze nagyon szórakoztató a méhek életének ez a fajta bemutatása, de egy felnőtte már kevésbé köt le a film. Minden esetre megnéztem, többször nem fogom.

Jeffrey Katzenberg egy évtizedet szentelt annak, hogy Seinfeld-et megszerezze az egyik animációs filmjéhez, aki a fellépései miatt elfoglalt volt.Szerző: Archívum

4 évbe került, mire elkészítették a filmet.Szerző: Archívum

A film egy valóságon alapuló problémát próbálna kezelni amit a "kolónia összeomlás" -nak hívtak. 2007-ben nagyon sok méh pusztult el tavasszal.Szerző: Archívum

Jerry Seinfeld az ötletgazda lett a főkarakter hangja is. Szerző: Archívum

Harmadik Shrek