Szörny Rt.

Monsters, Inc.

2019.04.06 MidoD7

Azt hittem, valami gagyi kis próbálkozás lesz, de nem így történt. Igazán alulértékeltnek tartom a filmet, mivel azért jól el lehet szórakozni rajta. Javaslom megtekintésre.

2016.10.14 lolita13

tanulságos mese, és nagyon kreatív a történet .

2018.03.30 XETH

A legcukibb mese amit valaha láttam! Imádtam az egész történetet, engem úgy megvettek, mint annak a rendje. Ha belegondolunk, napjainkban is az történik, hogy a filmek és média irányába egyre csak nő az ingerküszöbünk, egy 1991-es akciófilmet ma már ... Több

2022.01.18 Miska bácsi

Még mindig az egyik legjobb nyugati animáció

Újranéztem, talán gyerekkorom óta most először, akár jó 10 év kihagyás is lehetett, de még mindig emlékeztem az egészre. Fantasztikus benne minden, az animáció felett nyilván kicsit eljárt az idő, de ezen kívül minden tekintetben megállja helyét a mai mezőnyben is. A karakterek tökéletesek egy gyerekfilmhez, van benne kellő dráma, izgalom, és nem éreztem sablonosnak még úgy se, hogy már kívülről fújom. A poénok közül pár még mindig vicces. Sajnálatos, hogy mennyi párhuzam van a szörnycég és a valósak közt, jó pár helyen kikacsint a felnőttekhez a film, de remek lezárása van mindennek. Nem egy erőltetett happy end, hanem valami, ami tényleg kicsit észhez térítheti az embert.

2018.03.07 kevelin

MIKE WASOWSKI :D imádom. a kis zöld szörnyecske mintha csak a mai világból lépett volna ki. ár nem mai mese, azért a mai napig nézhető, már már izgalmas (pláne egy gyerek számára) az animációs filmek közül szerintem az egyik legjobb. Eredeti történettel, aminek a folytatása is hasonlóan jóra sikeredett.

2017.08.10 felicity

Cuki kis film. Szeretem a részeit. Az animáció tényleg lehetne jobb, de amúgy minden más szupcsi. Ezt a filmet minden gyereknek meg kell néznie. Ajánlani tudom.

2017.04.18 bgnz367

Ez az a fajta mese ami csupa cukiságból áll és valószínűleg elsősorban a kisebb néző közönséget célozná meg. Próbálja eloszlatni, hogy a szörnyektől bizony nem kell félni ami egész aranyos ötlet. Szerintem szórakoztató.

Harmadik Shrek
Vili, a veréb
1989
Hol nézheted: Filmio

2018.03.18 hackerjulcsi

Nagyon fantáziadús! Ahogy elképzeli, hogy a gyerekek legnagyobb félelme - az ajtó, szörnyek világa - valójában kapcsolat egy másik, a szörnyek világával, na az zseniális. És minden szörny szerethető a maga formájában :)

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon szép történet. Igazi klasszikus mese. Szerintem nincs ember a földön kb aki ne ismerné ezt a mesét. Kalandos, érzelmes, vicces és akciódús kis mese, ami jó kis kikapcsolódást nyújt az egész családnak. Mike a kedvencem mint mindenkinek nálunk. Gülümaci:DD

2023.04.16 Gamehun638

Az animációk őskorából. Itt még egyediek voltak. Az egyetemmel együtt ez is többször nézhető. A film vége kifjezetten megható.

2016.10.24 Curacao86

Aranyos, vicces és közel sem félelmetes mese, hiszen a szörnyek nem azok! Ezek után minden gyerek másként fog tekinteni a szobájuk sötétjében rejtőző lényekre. Ez annak köszönhető, hogy az alkotók színes és fordulatos elemekkel, jó sztorit felépítve,... Több

2017.10.03 SzFa

Nagyon szeretem, egyedi képet fest a szörnyekről. Mellé meg kell nézni a Szörny egyetemet. Nagyon vicces, tele van jó poénokkal. Imádom a karaktereket. A történet is aranyos. Többször is megnéztem és még meg is fogom.

2017.07.19 moviewer

Aranyos rajzfilm. Érdekes az alapötlet és a megvalósítása is jól sikerült. A karakterek izgalmasak, kidolgozottak, szerethetőek. Ez is egy olyan alkotás, amit szerintem mindenkinek érdemes megnézni.

2018.09.20 thejoker

Nagyon jó kis mese, nagyszerű karakterekkel, jó történettel. Gyerekkoromban nagyon szerettem, de bármikor megtudnám nézni újra, és újra. Mindenkinek ajánlom.